Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Podajesz numer telefonu w Biedronce? Natychmiast przestań, możesz stracić naprawdę wiele
Michał Fitz
Michał Fitz 08.02.2023 10:46

Podajesz numer telefonu w Biedronce? Natychmiast przestań, możesz stracić naprawdę wiele

Biedronka
CanvaPro/shironosov

Sieć supermarketów Biedronka oferuje swoim klientom wiele udogodnień, a jednym z nich jest program lojalnościowy, dzięki któremu stali bywalcy mogą niektóre produkty kupować na specjalnych promocjach. Warto jedna uważać, gdy się z nich korzysta.

Często klienci, by potwierdzić przynależność do programu, podają swój numer telefonu. Warto tego unikać.

 

Podajesz numer przy kasie w Biedronce? Możesz tego pożałować

Często klienci potwierdzają możliwość uczestnictwa w promocji, okazując specjalną, plasitkową kartę. Biedronka od pewnego czasu odchodzi od tego pomysłu. Teraz zastępuje ją kod z aplikacji. Wciąż można podawać też numer telefonu, który uwierzytelnia nasze członkostwo. Lepiej tego jednak unikać.

Recytowanie numeru na głos może bowiem doprowadzić do tego, że ktoś cwany, stojący obok, zapamięta go i później będzie go podawał, by samemu korzystać z promocji. Niektóre z nich są jednorazowe, więc może się okazać, że prawowitemu właścicielowi konta przepadną. Lepiej więc nie kusić losu.

Śmierć kliniczna: wyznał, co ukazało mu się przed oczami, gdy umierał

Biedronka: Podany na głos numer może narobić problemów

Fakt, że ktoś podkradnie nam promocje za pomocą naszego numeru i tak nie jest najgorszym scenariuszem, który może się wydarzyć. Zdarza się bowiem, że stojący w kolejce klienci zapamiętują je do innych celów.

W sieci krążą historie, a nawet zrzuty ekranów, które potwierdzają, że niektóre panie musiały użerać się z adoratorami czy wręcz prześladowcami, bo ci zapamiętali ich numery, gdy podawały je w sklepie. Takie uprzykrzanie życia jest dużo bardziej problematyczne niż utrata promocji.

Jak uniknąć problemów w Biedronce, a skorzystać z promocji?

Jak więc zabezpieczyć się, by takie przykre sytuacje nie miały miejsca? Warto ściągnąć aplikację i w jej ustawieniach odznaczyć możliwość weryfikacji konta przy pomocy numeru. Wtedy niezbędny będzie telefon, ale wystarczy go dać do zeskanowania kasjerce i nie trzeba nic mówić.

Jeśli korzystanie z numeru jest dla kogoś najwygodniejsze, warto by taka osoba korzystała tylko z kas samoobsługowych. Tam numer można wprowadzić na ekranie, co zmniejsza szanse na to, że ktoś go przechwyci.

Tagi: Biedronka