Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Pokazali, jak karzą kilkuletniego chłopca, wstrząsające wideo obiegło media. Do akcji wkroczyły służby
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 15.03.2023 16:51

Pokazali, jak karzą kilkuletniego chłopca, wstrząsające wideo obiegło media. Do akcji wkroczyły służby

chłopiec
fot. TikTok/Auntkaren0, ivstiv/canva.com

Amerykańska para Savannah i Hank mają syna Gunnera. Zachowywał się on niegrzecznie i z tego powodu rodzice postanowili go ukarać. Według nich zabawnym było owinięcie go w folię spożywczą. Chłopiec był popychany na łóżko, przez co co chwilę upadał.

Gunner był w nią owinięty od kolan do szyi. Widać było po nim przerażenie i łzy w oczach. Odpowiednie służby zainteresowały się tą sprawą i zabrały chłopca rodzicom.

 

Chłopiec ukarany przez rodziców

Kobieta wszystko uwieczniła na nagraniu. Zdaniem rodziców był to odpowiedni sposób na danie nauczki swojemu synowi. Wszystko spotkało się oczywiście ze stanowczą reakcją internautów.

Zarzucają oni rodzicom znęcanie się nad chłopcem. Po takich reakcjach kobieta usunęła nagranie ze swojego profilu. Mimo tego wiele osób zdążyło już ten film zapisać i sprawę nagłośnić. Rodzice mierzą się z poważnymi konsekwencjami.

Małgorzata Tomaszewska w kiepskim stanie, zaczęło się kilka dni po wypadku. Nie zobaczymy jej prędko w "Pytaniu na śniadanie"?

Chłopiec zabrany od rodziców

Kilka dni później matka Gunnera wrzuciła na swój profil film, w którym informuje, że organizacja Child Protecrion Register, która zajmuje się obroną praw dziecka zabrała im chłopca. Wszystko było bardzo emocjonalne, kobieta na nagraniu płacze.

Tłumaczy ona, że wszystko miało być jedynie niewinną zabawą. Była to kara za to, że jej syn dostał się do piecyka i próbował włożyć widelec do gniazdka, co mogło mieć opłakane skutki.

Chłopiec oddany rodzicom

Rodzice czekali, aż ich dom zostanie oceniony pod kątem bezpieczeństwa dla chłopca. Organizacja uznała, że mogą oni odzyskać chłopca. Rodzice twierdzą, że wyciągnęli z tego lekcję i był to błąd, którego nigdy więcej nie popełnią. 

W tym momencie także internauci okazali im wsparcie. Podnoszą oni na duchu rodziców mówiąc, że dzięki temu powinni być lepszymi rodzicami, jeżeli tylko wyciągną odpowiednie wnioski.

@savannahglembin

CPS cleared us of wrongdoing and determined our home, with us, is a safe one for our son, despite that…a hard lesson was learned, a mistake we will never make again, this weekend was extremely traumatic for us as a family and will be taking time away to heal

♬ Look After You - The Fray

Źródło: kobieta.interia.pl

Tagi: chłopiec