Lelum.pl > Samo Życie > Pracuje w Biedronce. Ujawniła prawdę, o której klienci nie mają pojęcia, odrażające
Michał Fitz
Michał Fitz 01.06.2023 17:16

Pracuje w Biedronce. Ujawniła prawdę, o której klienci nie mają pojęcia, odrażające

Biedronka
By Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim, w województwie łódzkim - Own work, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=75487765

Biedronka to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych supermarketów w naszym kraju. Przychodzą tam najróżniejsi klienci i jak się okazuje, nie wszyscy potrafią się zachować. O niektórych, szokujących wręcz sytuacjach opowiedziała jedna z pracownic dyskontu.

Ta na co dzień działa także na TikToku, za pośrednictwem którego nagrała film, w którym piętnuje niektóre zachowania klientów

Jak zachowują się klienci Biedronki?

Zrozumiałe jest to, że większość osób spieszy się mniej lub bardziej w trakcie zakupów. Niemniej, nawet wtedy powinniśmy zachowywać podstawowe normy kulturalne, a często zdarza się, że klienci kompletnie nie szanują pracowników.

“Niebanalna Matka”, bo tak brzmi pseudonim wyżej wspomnianej kobiety, opowiedziała o tym, jak traktują ją inni klienci. Nawet jeśli na pracowników spoczywają pewne obowiązki, nie należy zapominać o podstawowych manierach.

Katarzyna Dowbor wraca na budowę! Wyremontuje dom i spełni marzenie: "Wreszcie"

Klienci Biedronki nie szanują pracowników?

Tiktokerka opowiedziała choćby o tym, jak pewien mężczyzna zerwał jednym przypadkowym ruchem wózka wszystkie naklejki z promocjami. Spojrzał się tylko na pracownicę i po prostu odszedł z miejsca zdarzenia. Ani myślał przeprosić.

Jeszcze bardziej bezczelne okazało się pewne małżeństwo. Pani upuściła słoik z majonezem i tylko wymownie spojrzała się na pracownicę oraz na swoje męża. Ten, nie przepraszając za małżonkę, powiedział jedynie:

- Zostaw to skarbie, Pani to sprzątnie

Pracownicy Biedronki muszą mieć cierpliwość

“Niebanalna Matka” wspomniała także, że najgorsi klienci przychodzą na zakupy weekend, w szczególności w niedziele handlowe. W swoim nagraniu pożyczyła cierpliwości i wytrwałości dla pracowników wszystkich marketów, bo prawdopodobnie każda taka osoba zmaga się z podobnymi sytuacjami.

Warto więc wziąć sobie jej opinię do serca i następnym razem pomyśleć o pracowniku, gdy będziemy na zakupach. W końcu chyba nikt nie chce być negatywnym bohaterem takich przykrych anegdot, prawda?

Zobacz post:

Tagi: Biedronka