Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Robert Lewandowski o małżeństwie z Anią: „Idealni to my nie jesteśmy”
Karol Osiński
Karol Osiński 02.02.2021 20:34

Robert Lewandowski o małżeństwie z Anią: „Idealni to my nie jesteśmy”

Robert Lewandowski
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Robert Lewandowski udzielił bardzo szczerego wywiadu dla programu Dzień Dobry TVN. Jednym z głównych tematów było jego małżeństwo z Anią. Kapitan reprezentacji Polski w piłkę nożną zadziwił stwierdzeniem, że nie zawsze bywa między nimi dobrze – Idealni to my nie jesteśmy – powiedział dla DDTVN.

Robert Lewandowski i jego małżonka Anna zasługują na miano najpopularniejszej pary wśród polskich sportowców. Jak każde małżeństwo, miewają swoje problemy, o czym piłkarz opowiedział w Dzień Dobry TVN.

Robert Lewandowski sukcesy sportowe

Odkąd Robert Lewandowski zaczął robić sportową karierę w Niemczech, stał się zdecydowanie najpopularniejszym i jednym z najlepszych polskich piłkarzy nożnych. Jego sukces od zawsze opierał się nie tylko na talencie oraz ciężkiej pracy, ale przede wszystkim na wsparciu jego małżonki Anny.

Popularna sportsmenka i trenerka fitness niejednokrotnie podkreślała, że jest niezwykle dumna ze swojego męża. W ubiegłym roku zdobył praktycznie wszystkie nagrody indywidualne i klubowe, jakie może osiągnąć piłkarz. Były to m.in. nagroda dla najlepszego piłkarza FIFA, Piłkarz Roku UEFA, a także tzw. potrójna korona zdobyta z Bayernem Monachium, na którą składa się zwycięstwo w lidze, pucharze kraju oraz Lidze Mistrzów.

Dodatkowo napastnik reprezentacji Polski w piłkę nożną osiągnął tytuł króla strzelców ligi oraz Ligi Mistrzów. Co więcej, na początku roku odebrał główną nagrodę podczas Gali Mistrzów Sportu 2021, co tylko świadczy o tym, jak wielkim szacunkiem cieszy się wśród polskich kibiców.

Anna Lewandowska zawsze czuwa przy boku swojego ukochanego męża, nie tylko podczas życia codziennego, ale także obecna jest na meczach, czy wszelkich galach, gdzie niejednokrotnie miała przyjemność reprezentować interesy swojego ukochanego.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska małżeństwo

Tymczasem Robert Lewandowski udzielił wywiadu dla Dzień Dobry TVN, w którym opowiedział pokrótce, jak wygląda jego małżeństwo z Anną. Okazuje się, że nie zawsze bywało idealnie, jak mogłoby się wydawać.

Idealni to my nie jesteśmy. […] Kryzys? Raczej nie mieliśmy. Były ciche minuty, bo ciche dni u nas nie bywają. To jest u nas bardziej minutowo, godzinowo, można maksymalnie powiedzieć – mówił aktualny lider klasyfikacji strzelców Bundesligi.

Niemniej, kapitan reprezentacji Polski w piłkę nożną uznaje, że pielęgnacja związku jest bardzo ważna, podobnie jak rozmowa, dzięki której można rozwiązać wiele problemów.

Pielęgnowanie związku jest bardzo ważne i dopóki rozmawiasz na każdy temat, który cię trapi, tej drugiej stronie jest łatwiej cię zrozumieć. Wtedy można znaleźć rozwiązanie. My się akurat wspieramy i uzupełniamy. Jesteśmy przeciwnościami – Ania ma milion pomysłów, wizje, jest kreatywna, a ja jestem bardziej z tych spokojnych – mówił Robert Lewandowski.

Spodziewalibyście się takiego przebiegu zdarzeń?

Zobacz zdjęcia:

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski gościł w programie Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedział nieco o swoim małżeństwie z Anią.

Anna Lewandowska

Piłkarz zdradził, że nie zawsze bywa między nimi idealnie.

Anna Lewandowska

Mimo wszystko są bardzo kochającą się rodziną.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: