Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > Takiej studniówki jeszcze nie wiedzieliśmy. Zakonnica skradła show
Michał Fitz
Michał Fitz 10.02.2024 11:28

Takiej studniówki jeszcze nie wiedzieliśmy. Zakonnica skradła show

None
fot. CanvaPro; tiktok.com/lopijarki

Stereotypy zakodowały w naszym głowach jeden obraz zakonnicy. Według nich, to ciche, patrzące się przeważnie w ziemię kobiety, które tylko się modlą i unikają zabawy. Prawda jest jednak zupełnie inna, a najlepszym tego przykładem jest jedna z polskich zakonnic.

To nie była zwykła studniówka

Uczniowie, którzy uczęszczają do szkół związanych z zakonami przeważnie również uznawani są za nudziarzy. Wiele osób pomyślałoby, że w takich szkołach nie ma miejsca na zabawy, bo przecież trzeba się tylko gorliwie modlić. Liceum Sióstr Pijarek w Rzeszowie jest tego kompletnym zaprzeczeniem.

Szkoła nie tylko nie zabroniła organizacji studniówki, ale także wyprawiła nie lada imprezę, która niczym nie ustępowała podobnym wydarzeniom innych placówek. Można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że to ci rzeszowscy licealiści bawili się najlepiej.

Wnuczka Pieczki to już dorosła artystka. Poświęcił się dla niej Czy można korzystać z sakramentów, będąc w separacji? Ksiądz tłumaczy

Zakonnica tańczy poloneza

Jak na każdej studniówce, również i na tej zatańczono poloneza. Ten już na pierwszy rzut oka wydawał się wyjątkowy, bo w pierwszej parze próżno było szukać dwójki uczniów. Co prawda znalazł się w niej jeden licealista, ale za partnerkę miał zakonnicę!

Po twarzy siostry widać, jak szczęśliwa jest, że mogła zatańczyć z młodzieżą. Wyszło jej to zresztą kapitalnie. Nagranie już stało się hitem TikToka. Pod filmikiem nie brakuje komplementów i zachwytów pod adresem zakonnicy.


 

Zakonnica szaleje przed kamerą

Ci, którzy myśleli, że zatańczenie poloneza będzie szczytem szaleństwa zakonnicy, byli w grubym błędzie. Na profilu szkoły znalazło się także nagranie, na którym widać, jak ta szaleje przed kamerą w przebraniu. Razem z jedną z uczennic skorzystała z fotobudki 360, która w ostatnich miesiącach stała się absolutnym, balowym krzykiem mody.

Zakonnica założyła na siebie szałowe okulary i kompletnie zatraciła się w muzyce, wesoło do niej pląsając. Jak widać, kobiety, które poświeciły swoje życie Bogu, też potrafią się dobrze bawić i nie ma w tym nic złego!

Tagi: zakonnica