Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Egipt

Egipt

Magdalena Żuk
30.04.2024 14:17 Nagła śmierć Magdaleny Żuk wstrząsnęła Polską. Od 7 lat nie brakuje domysłów

Minęło 7 lat od wciąż niewyjaśnionej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Tragedia wstrząsnęła całą Polską, a fakt, że wciąż pozostaje owiana tajemnicą budzi jeszcze większy niepokój oraz zainteresowanie.

Arab
08.02.2024 12:09 Poznała go w sieci. Polka wyszła za Araba, tak teraz żyje

Anna poślubiła poznanego w sieci Badra i wyjechała za nim do Egiptu. Arab wprowadził ją do swojego świata i podzielił się obowiązującymi w nim zasadami. Polka zaakceptowała je i z pokorą przyjmuje to, co przynosi jej los. Choć chciałaby urodzić dziecko w rodzimym kraju, nie zamierza wracać do niego na stałe.

kobieta w burce
16.10.2021 20:12 Polka wyszła za Egipcjanina. Ujawniła, jak wygląda życie z Arabem. „W Egipcie żyje się zupełnie inaczej niż w Europie”

Marta Abd Elsamie, autorka bloga „Żona Egipcjanina”, opowiedziała o swoim życiu w Egipcie. Polka wyjaśniła, jak to jest być żoną Araba. Jej wyznania mogą was zaskoczyć. Marta Abd Elsamie jest bohaterką reportażu portalu Onet.pl. Wyjechała do Egiptu po studiach, 11 lat temu. Udzieliła szczerego wywiadu, w którym ukazuje życie kobiety w kraju arabskim z całkiem nowej perspektywy