Oliwia Bieniuk wystąpi w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”. Jej tanecznym partnerem jest Michał Bartkiewicz. Jak mijają im wspólne treningi i co dzieje się za kulisami popularnego show?

Oliwia Bieniuk to córka zmarłej Anny Przybylskiej. Postanowiła iść w ślady matki i zostać aktorką. O jej pierwszych sukcesach na kinowym ekranie pisaliśmy TUTAJ.

Kolejnym sukcesem młodej gwiazdy jest wystąpienie w nadchodzącym sezonie „Tańca z gwiazdami”. Bieniuk pojawi się w 12. edycji show, w parze z Michałem Bartkiewiczem.

Celebrytka pochwaliła się na swoim Instagramie trwającymi treningami do programu. Na Instastories wrzuciła zdjęcie, na którym zakłada buty, tuż przed wyjściem na parkiet. Dodała jednak do niego opis, który zaskoczył wszystkich.

Oliwia Bieniuk zakochana w trenerze?

Bieniuk opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak Michał Bartkiewicz pomaga jej założyć buty do tańca. Opatrzyła je słowami:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Pełne skupienie. Ja nie umiem tak mocno zapinać butów, więc robi to za mnie mój ukochany @bartkiewiczmichal

Fani aktorki szybko zwrócili uwagę na słowo „ukochany„. Teraz wszyscy zastanawiają się, co miała na myśli młoda artystka.

Faktem jest, że miłość w „Tańcu z gwiazdami” znalazły już Katarzyna Cichopek i Małgorzata Foremniak, Beniuk nie byłaby więc pierwsza.

Wiadomo też, że Oliwia jest obecnie singielką; niedawno rozstała się z dotychczasowym partnerem, jej serce jest więc wolne. Czy Bieniuk i Bartkiewiczowi „ruszy świat do tańca”, jak w słynnym wierszu miłosnym Tuwima…?

Zobacz zdjęcie:

Oliwia Bieniuk
Screen z instastories

Źródło: Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie żyje Ryszard Nadrowski