Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Wyglądała na 80 lat. Po zmianie nie można jej poznać! Polały się łzy
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 22.02.2024 18:15

Wyglądała na 80 lat. Po zmianie nie można jej poznać! Polały się łzy

Wyglądała na 80 lat
fot.Instagram: @huseyinpolatofficial

Fryzura to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu kobiety. Idealnie dobrana do twarzy może zupełnie odmienić wygląd. 60-latka miała długie, lecz zniszczone włosy do momentu kiedy nie poszła do tego fryzjera. Mężczyzna od razu chwycił za nożyczki i skrócił jej pasma o połowę. Kobieta się tego nie spodziewała i zaczęła się modlić. Jak wygląda po metamorfozie?

Fryzjer, który działa cuda

Bardzo często boimy się chodzić do fryzjera, gdyż często nie wykonuje on dokładnie tego, o co prosiliśmy. Trafić do dobrego profesjonalisty to naprawdę wyczyn. W tym przypadku jednak każdy bez zastanowienia oddaje się w jego ręce. Chodzi o sławnego w mediach społecznościowych Huseyina Polata, który działa cuda z włosami. 

Na swoim Instagramie na bieżąco wstawia swoje metamorfozy, które na pewno odmieniły życie nie jednej osoby i pozwoliły poczuć się dobrze z własnym wyglądem. Mężczyzna wykonuje zabiegi dzieciom, dorosłym i osobom w podeszłym wieku. Fryzurę dobiera idealnie do kształtu i proporcji twarzy, sprawiając, że wygląda się o wiele lepiej. 

W tym miejscu będzie grób Komendy. Uwagę zwraca mogiła. Przerażające

60-letnia kobieta zaufała fryzjerowi

60-letnia kobieta postanowiła oddać swoje włosy w ręce profesjonalnego fryzjera, Huseyina Polata, który w tym przypadku naprawdę miał przed sobą spore wyzwanie. Pasma były zniszczone i bardzo długie, jak na osobę w podeszłym wieku. Końcówki musiały być nieobcinane przez dłuższy czas, ponieważ były w niezbyt dobrym stanie. Do tego rzucał się w oczy siwy odrost. 

Gdy kobieta usiadła na fotelu fryzjerskim, mężczyzna od razu wiedział, co ma robić. Bez dłuższego namysłu sięgnął za nożyczki i skrócił jej włosy o połowę. Wykorzystał swoje doświadczenie i wykonał odmładzającą fryzurę dla kobiet po 60-tce. Jak wyglądała po metamorfozie?

Jak wygląda kobieta po metamorfozie?

Gdy kobieta zobaczyła, co robi jej fryzjer, przestraszyła się i już wiedziała, jakie są plany na jej metamorfozę. Po chwili zaczęła się modlić, gdyż bała się efektu końcowego. Mężczyzna dalej robił swoje i skracał jej poszczególne pasma. Mimo strachu swojej klientki nie przestawał i był pewny, że kobieta mu podziękuje. Po ścięciu o niemal połowę zaczął farbować siwe odrosty na brąz, by rozświetlić jej cerę. 

Ostatecznie zabieg się udał, a 60-latka wyglądała młodziej o dobre dziesięć lat. Odmładzająca fryzura sprawiła, że klientka wygląda naprawdę znakomicie, a po jej minie widać było zadowolenie. A Wam jak się podoba metamorfoza?

fot.Instagram: @huseyinpolatofficial; 60-latka po metamorfozie
Tagi: fryzjer