Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > Wygłosił kazanie w kościele z napojem wyskokowym w dłoni. Szokujące nagranie wyciekło do sieci
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.11.2023 13:55

Wygłosił kazanie w kościele z napojem wyskokowym w dłoni. Szokujące nagranie wyciekło do sieci

Wygłosił kazanie z piwem w ręce
Wygłosił kazanie z piwem w ręce, fot. Canva; TikTok/@korsosanockie

Zaskakujące sceny w kościele w Sanoku. W pewnym momencie na ołtarz wszedł tajemniczy mężczyzna, który z piwem w ręce zaczął głosić okolicznościowe kazanie. Szokujące nagranie króluje na TikToku.

Z piwem w ręce wygłosił kazaniu na ołtarzu

Niecodzienna sytuacja, która rozegrała się w jednym z kościołów w Sanoku, wywołała niemałe kontrowersje w sieci. Na profilu na TikToku o nazwie Korso Sanockie znalazło się nagranie, na którym możemy zauważyć, do czego doszło w kościele franciszkanów w centrum miasta.

Na filmiku widzimy, jak tajemniczy mężczyzna stoi przed ołtarzem i w koszulce z napisem “Prosto” i z piwem w ręce głosi okolicznościowe kazanie dla zebranych. Wstępnie udało się ustalić, że do szokującego zajścia doszło w sobotę 25 listopada.

Ksiądz zniszczył dzieciom dynie i lampiony. Tłumaczył, że to jego obowiązek. Zdumiewająca reakcja Kościoła Słynny ksiądz Jan Kaczkowski przed śmiercią powiedział, czego brakuje mu w celibacie. Zaskakujące wyznanie

Szokujące sceny w kościele w Sanoku

Na nagraniu widzimy, jak nieznany nikomu mężczyzna dumnym krokiem wkracza na ołtarz, gdzie zaczyna swoje przedstawienie. Człowiek w białej koszulce z czarnym napisem “Prosto” stoi na ambonie i z piwem w ręce wygłasza kilka słów do mikrofonu.

Całe szczęście sprzęt w kościele był wyłączony, więc nikt nie usłyszał, co samozwańczy ksiądz miał na myśli. Po chwili jednak ponownie zaskakuje - składa ręce jak do modlitwy i opiera się o mensę ołtarzową. Swój napój, czyli piwo polskiej marki odłożył natomiast na znajdującą przed ambonę.

ZOBACZ TEŻ: Ksiądz zakochał się w Maryli Rodowicz i dla niej zrezygnował ze swojego powołania.

Samozwańczy pijany ksiądz prowadził mszę w Sanoku

W pewnym momencie tajemniczy mężczyzna postanawia nieco zmienić swoją strategię. Najpierw rozkłada szeroko ręce, a potem krzyżuje je na klatce piersiowej. Najprawdopodobniej miał ochotę odwzorować to, jak zachowują się duchowni podczas odprawiania mszy świętej.

Później samozwańczy duchowny wchodzi na ołtarz, gdzie odkłada swoje piwo i czarną czapkę z daszkiem. W kolejnych fragmentach nagrania widzimy, jak mężczyzna podciąga spodnie, a także zakłada biało-granatową koszulę. Po tym krótkim pokazie schodzi z ołtarza i wolnym krokiem opuszcza kościół.

Tagi: kościół