Znaki zodiaku podobno warunkują większość naszych zachowań. Determinują także nasze wybory dotyczące miłości, a ta, ma wiele odcieni. Jednym z nich jest zazdrość. Który znak zodiaku jest największym zazdrośnikiem?

Zazdrość ma swoją zdrową stronę, która oznacza, że po prostu na kimś nam zależy, że ktoś stał się dla nas ważny. Zupełnie inaczej jest w przypadku złej strony zazdrości, która chce pełnej władzy nad drugim człowiekiem. A to, nigdy nie jest dobre i grozi katastrofą.

Znaki zodiaku największych zazdrośników

Skorpion

Nikogo nie zdziwi obecność na pierwszym miejscu Skorpiona, który, choć jest najbardziej oddanym przyjacielem i kochankiem ma ogromną potrzebę posiadania drugiej osoby. O ile na początku związku może być to bardzo podniecające, z biegiem czasu stanie się to osaczające i męczące. Partner/partnerka Skorpiona będą czuły się inwigilowane, sprawdzane, czasem krytykowane tylko dlatego, żeby nie poczuły się za dobrze same ze sobą i nie pragnęły odejść.

Baran

Kolejnym zazdrośnikiem jest Baran, który jest raczej łagodny i spokojny. Ale niestety zdarza się, że na fali bezpodstawnych podejrzeń zrobi potworną awanturę. Dopiero później zastanowi się, czy miał rację. Myśl o czyjejś nieuczciwości po prostu odbiera mu rozum!

Lew

Lew to znak, który będzie chciał się chwalić swoim skarbem. Nie będzie nigdy miał odruchu zamykania w domu i rozkazywania. Bardziej niż straty partnerki/partnera boi się ośmieszenia, które może nadejść z momentem gdy ktoś przyprawi mu rogi. Jest to jednak za bardzo dumny znak, żeby urządzać sceny zazdrości. Po prostu będzie chłodny, obrażony i zdystansowany. Czy ma ku temu powód? Sama sobie odpowiedz!

  1. Michał Szpak bardzo martwi się o siostrę. Nastolatka jest kompletnie załamana
  2. 7-letnia dziewczynka stała na przystanku ubrana tylko w bluzkę. Powód odbiera wiarę w ludzkość

Ci, co lubią uzależniać

Rak

Rak to znak, który najczęściej jest bardzo wrażliwy i niepewny siebie dlatego, gdy wejdzie w bliższą relację, najbardziej będzie się obawiał straty. W nawyku już będzie miał uzależnianie emocjonalne, obwinianie o różne rzeczy i chęć zmuszenia partnera do niewychodzenia z domu, do opiekowania się nim samym, albo gromadką dzieci, z którą chętnie by cię zostawił, żeby zminimalizować ryzyko wyjścia do ludzi.

Koziorożec

Koziorożec to urodzony zwycięzca. Ma łatwość w osiąganiu sukcesów, jest uparty i konsekwentny. Odpowiedzialność za rodzinę czuje całym sobą, ale niestety jego zaborczość jest bardzo mocna. Najchętniej miałby cię na wyłączność i kontrolował całe twoje życie, zdrady nigdy nie wybaczy, nie umie rozstawać się w pokojowych, rozsądnych warunkach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znak zodiaku
pixabay.com/DarkWorkX

Skorpion to znak o ogromnej namiętności. Jest to tak samo fascynujące jak niebezpieczne.

znak zodiaku
pixabay.com/DarkWorkX

Niektóre znaki zodiaku są bardzo zaborcze.

znak zodiaku
rawpixel.com

Zazdrość najczęściej prowadzi do rozpadu związku!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez całą ciążę partnerki mówił do jej brzucha. Po porodzie wydarzyła się najbardziej niewiarygodna rzecz
  2. Urodziła, a dziecko zostawiła w toalecie. Jej wytłumaczenie przechodzi ludzkie pojęcie
  3. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzy

Źródło: wrozka.com.pl

Poprzedni artykułKto pamięta Poldka i Dudusia z „Podróży za jeden uśmiech?” Aż łezka się w oku kręci
Następny artykułWymarzony urlop na jednym obrazku. Pojechalibyście na wakacje z takim słodziakiem?
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.