Znaki zodiaku oddają to, co pokazują gwiazdy. Niektórzy są sobie pisani, a inni nigdy nie powinni wchodzić ze sobą w bardziej namiętne relacje. W tym artykule przedstawimy Wam trzy najgorsze możliwe połączenia, których zdecydowanie lepiej unikać, bo nie wyniknie z nich nic dobrego.

Tworząc związek staramy się wybrać osobę, z którą czujemy się dobrze i potrafimy z nią dojść do porozumienia. Nikomu wówczas w głowie pytanie o to, spod jakiego znaku jest nasz partner, czy partnerka.

Znaki zodiaku: Rak i Waga

Jednak znaki zodiaku mogłyby w takiej sytuacji uprościć nam decyzję. Istnieją bowiem połączenia idealne, które są zapisane w gwiazdach, ale istnieją także związki, których lepiej powinniśmy unikać. Dziś przedstawiamy Wam właśnie najgorsze z możliwych koneksji.

Połączenie Raka i Wagi to jeden z najgorszych możliwych wariantów. Z tej korelacji nie wyjdzie nic dobrego.

Głównym problemem jest to, że Rak to osoba wyjątkowo uduchowiona i zamknięta w sobie. Uwielbia spędzać czas w domu i rzadko mówi o emocjach. Jego zupełnym przeciwieństwem Waga.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Osoba spod tego znaku zodiaku jest bardzo głośna i wszędzie jej pełno. Wciąż szuka nowych wrażeń, tak więc z Rakiem zwyczajnie będzie się nudzić. Z kolei Rak nie zazna chwili spokoju przy wiecznie pędzącej Wadze.

Znaki zodiaku: Baran i Skorpion

W przypadku Baran i Skorpiona również nie mamy dobrych wieści. Te znaki zodiaku powinny odpuścić wzajemne adoracje.

W tym połączeniu największe znaczenie mają także wyraźnie odmienne osobowości. Baran jest urodzonym liderem, który już w szkole lubi przewodzić. Podobnie jest w pracy czy na imprezie, gdzie przejmuje rolę wodzireja. Rządzić chce także w związku, ponieważ uważa się za najmądrzejszego.

Taki charakter zapewne nie spodoba się Skorpionowi. On nie lubi się podporządkowywać, bowiem ma w sobie instynkt zdobywcy. Dodatkowo jest wobec innych mocno nieufny.

Znaki zodiaku: Lew i Panna

Lew i Panna, to chyba najgorsze możliwe połączenie, biorąc pod uwagę znaki zodiaku. Taki związek niemal nie ma prawa się udać.

Wszystko dlatego, że oba znaki są zupełnie przeciwstawne. Lew to urodzona gwiazda, która uwielbia być w centrum uwagi. Podrywa, imponuje, nie przejmuje się problemami, nie martwi się o pieniądze i czerpie z życia garściami.

Za to Panna nie lubi podejmować zbędnego ryzyka. Unika tego jak ognia. Jest za to bardzo ułożona i szuka przede wszystkim spokoju, a nie adrenaliny i ciągłych zawirowań.

Zobacz zdjęcia:

znaki zodiaku
fot. Moose Photos, pexels.com

Te 3 pary nigdy nie będą szczęśliwe.

znaki zodiaku
Fot. canva.com

W tym wypadku na dłuższą metę przeciwieństwa nie będą się przyciągały.

znaki zodiaku
unsplash.com – Priscilla Du Preez

Na happy end nie masz co liczyć.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Papilot

Ukończyłem studia dziennikarskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Za sobą mam pracę m.in. w redakcjach: Radio Gol, UMK TV, czy Zagranie.com. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie adresowaną wiadomość na aleksy.kielbasa@iberion.pl