Znaki zodiaku kryją wiele tajemnic. Niektóre są niezwykle towarzyskie i energiczne, inne z kolei stronią od ludzi i unikają bezpośredniego kontaktu z nimi. Które znaki zodiaku mają najtrudniejszy charakter? Zobaczcie, co podpowiedziały nam gwiazdy.

Znaki zodiaku znacząco różnią się między sobą. Istnieje jednak grupa znaków, na którą powinniśmy szczególnie uważać, bo spotkanie z nimi może skończyć się poważną awanturą. Zobaczcie, z kim lepiej unikać kontaktu!

Znaki zodiaku, na które lepiej uważać

Baran

Barany źle znoszą krytykę, są uparte i nieustępliwe. Kochają rywalizację – są do niej wprost stworzone. Jeśli dojdzie do konfrontacji z Baranem, możemy być pewni, że zechce postawić na swoim i nie będzie umiał powiedzieć ”przepraszam”. 

Panna

Panny bywają złośliwe i wredne. Łatwo popadają w skrajne emocje i zachowują się histerycznie. Trudno zapanować im nad emocjami, są wybuchowe i impulsywne. Zdarza im się wypowiedzieć słowa, które potrafią dogłębnie zranić drugą osobę. Jeśli chcesz zaprzyjaźnić się z Panną, powinieneś mieć w sobie duże pokłady cierpliwości, siły i determinacji. 

Bliźnięta

Występują w parze, dlatego charakteryzują się skrajną postawą. Bliźnięta bywają fałszywe, a przyjaźń z nimi nie należy do łatwych i przyjemnych. Często zachowują się jak dwie różne osoby, a ustalenie ich punktu widzenia jest niezwykle trudne, bo nieustannie zmieniają zdanie.

Lew

Lwy często skupione są wyłącznie na sobie, zapominają o otoczeniu i nie liczą się ze zdaniem innych osób. Mogą być zazdrosne, a zaborczość jest ich cechą charakterystyczną. Związek z Lwem stanowi nie lada wyzwanie!

Koziorożec

Koziorożec widzi życie wyłącznie w ciemnych barwach, a  jego szklanka jest zawsz do połowy pusta. Próżno szukać u Koziorożca choćby nuty optymizmu, ponieważ osoby spod tego znaku są skrajnymi pesymistami. Koziorożec łatwo popada w przygnębienie i smutek, co może utrudniać budowanie długotrwałych relacji.

Byk

Wybuchowy charakter utrudnia codzienne funkcjonowanie Bykom. Lubią udowadniać, że to one mają rację i z trudem przychodzi im zmiana zdania. Byki są bardzo kłótliwe i nawet najmniejsza drobnostka może wywołać wielogodzinną awanturę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
unsplash.com — Abigail Keenan

Barany doprowadzają wiele osób do płaczu.

znaki zodiaku
unsplash.com — Kal Loftus

Przebywanie w towarzystwie Koziorożca może skutecznie popsuć nam nastrój.

znaki zodiaku
unsplash.com — Ben White

Niektóre znaki zodiaku uwielbiają kłótnie. 

znaki zodiaku
unsplash.com — Anthony Tran

Wbrew pozorom powiedzenie ”przepraszam” wymaga wiele odwagi.

znaki zodiaku
unsplash.com — Asdrubal luna

Osobowość ma ogromny wpływ na to, jak odnajdujemy się w relacjach z innymi ludźmi. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Które kobiety są najlepszymi partnerkami? Gwiazdy powiedzą wam prawdę
  2. Znaki zodiaku z najlepszymi manierami. Potrafisz się dobrze zachować?
  3. Znaki zodiaku i ich poziom IQ. Które znaki są najinteligentniejsze?
  4. Znaki zodiaku i ich przełomowe lata. Sprawdź, w jakim wieku spotka cię coś niezwykłego
  5. Znaki zodiaku, które są cudownymi PRZYJACIÓŁMI. Na nich można polegać

 

 

Poprzedni artykułKot zaklinował się w płocie. Ratownicy szybko zauważyli, że nie był sam
Następny artykułIle wzrostu ma Aleksandra Kwaśniewska? Gwiazda jest bardzo drobna i wyjątkowo szczupła