Znaki zodiaku w 2019 roku mogą być pewne, że nowych 12 miesięcy przyniesie im naprawdę wiele interesujących i ekscytujących wrażeń i doświadczeń. Rok 2019 będzie szczególnie łaskawy i obfitujący w dobre wpływy dla wszystkich znaków zodiaku. Astrologowie są zgodni: bardzo dawno nie było aż tak dobrego roku!

Znaki zodiaku mogą być spokojne – rok, który nadchodzi będzie wyjątkowy. Zastanawiasz się, czy w 2019 roku znajdziesz w końcu miłość, wygrasz na loterii, czy może dostaniesz ofertę pracy w wymarzonym miejscu? Zapytałyśmy co rok 2019 przyniesie każdemu z 12 znaków zodiaku.

Co czeka poszczególne znaki zodiaku w 2019 roku?

Baran

Ambicja barana i jego wytrwałość zaowocuje w 2019 roku zasłużonym awansem w pracy. 

Byk

Kochający luksus i piękno Byk otrzyma w spadku coś starego i wyjątkowo cennego. Będzie musiał podjąć decyzję, czy lepiej zostawić ów przedmiot, czy go spieniężyć.

Bliźnięta

Towarzyskie i ciekawe świata Bliźnięta w nadchodzącym roku spotkają wyjątkową osobę, z którą nawiążą długoletnią i głęboką przyjaźń. Zazdrościmy! 

Rak

Wrażliwe i uczynne Raki będą mogły liczyć na dar…nowego życia. Dziecko pojawić się może w ich życiu na wiele sposobów.

Lew 

Na pełne werwy i humoru Lwy czeka w 2019 roku szansa wystąpienia…w telewizji. Nieważne czy w serialu, filmie, czy spocie reklamowym – to szansa jedna na milion!

Panna

Panny mogą liczyć na nowe mieszkanie – jeżeli planują przeprowadzkę, mogą być spokojne, nowe lokum będzie idealne. Jeżeli nie planują – rok 2019 szykuje im niespodziankę! 😉

Waga

Wagi w tym roku czeka wyjątkowa miłość. Nie będzie podobna do niczego, co kiedykolwiek przeżyły. Stateczne i spokojne Wagi powinny dać się ponieść fali miłości.

Skorpion

„Nowy rok, nowa ja”, mówi powiedzenie. Tak będzie w przypadku Skorpionów. 2019 rok przyniesie kompletną zmianę nawyków żywieniowych oraz wzmożoną aktywność fizyczną. Tak trzymać!

Strzelec

Strzelce przestaną w 2019 roku marzyć i zaczną działać. Energia, jaką emanuje 2019 rok pomoże im podjąć decyzję o odbyciu dalekiej podróży, którą planowali tak długo.

Koziorożec

Koziorożce postawią wszystko na jedną kartę i w 2019 roku zmienią pracę – postanowią, że najważniejsze jest ich własne dobro i satysfakcja.

Wodnik

Nie ma wątpliwości, że Wodniki to najbardziej indywidualne znaki zodiaku. Czasami nawet one potrzebują przewodnika w życiu. Dlatego rok 2019 przyniesie im kogoś, kto stanie się ich mentorem i pomoże osiągnąć upragnione cele.

Ryby

Bujające w obłokach Ryby w 2019 roku podejmą nowe hobby, które nie tylko przyniesie im radość i satysfakcję, ale również nowych przyjaciół, a nawet…miłość.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Fot.unsplash.com @Alora Griffiths

Kochający luksus i piękno Byk otrzyma w spadku coś starego i wyjątkowo cennego. Będzie musiał podjąć decyzję, czy lepiej zostawić ów przedmiot, czy go spieniężyć.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułZara wyprzedaż 2018! Ruszyły przeceny, co warto kupić?
Następny artykułParty Time z Top Secret. Zabłyśnij w sylwestra!
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.