Lelum.pl > Samo Życie > Znalazła to w rzeczach partnera i wpadła w panikę. Obca kobieta zostawiła jej "wskazówkę"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 30.05.2023 18:24

Znalazła to w rzeczach partnera i wpadła w panikę. Obca kobieta zostawiła jej "wskazówkę"

pranie, kobieta
fot. Canva, tiktok.com/@mrsdivinity

Dziewczyna chciała pomóc partnerowi w obowiązkach domowych, jednak nie spodziewała się, że znajdzie w jego rzeczach przedmiot należący do obcej kobiety! Na TikToku opublikowała filmik, w którym opowiedziała o szczegółach całej sytuacji.

Internauci zasugerowali, że obca kobieta postanowiła dać dziewczynie dowód na niewierność partnera. Zostawiła jej osobliwą wskazówkę…

Kobieta była pewna, że zdradził ją partner. Swoją historią podzieliła się na TikToku

Historie zdradzonych kobiet nie są niczym nowym w internecie. Wiele z nich dzieli się swoimi przeżyciami ku przestrodze lub by po prostu otrzymać wsparcie i słowa otuchy. W sieci nie raz pojawiały się także przykłady dziewczyn, które dowiedziawszy się, że ich mężczyzna jest z kimś innym w związku, zostawiały tamtej specjalną wiadomość lub jakiś ślad po swojej obecności. Tak, by mogła domyślić się zdrady. 

Podobna historia przydarzyła się użytkowniczce TikToka o nicku “mrsdivinity”. Pod filmikiem, w którym opowiedziała o swoich doświadczeniach, pojawiło się mnóstwo komentarzy, a samo wideo zostało obejrzane przed ponad trzy miliony internautów. W szybkim tempie stało się viralem, ostrzegło mnóstwo kobiet przed podobnymi wydarzeniami!

Zaskakujące wieści o zaginionym małżeństwie z Warszawy. To mieli zrobić przed kamerami

Kobieta znalazła w rzeczach partnera sztuczne rzęsy. Niestety nie należały do niej...

Pewna dziewczyna postanowiła pomóc swojemu partnerowi w obowiązkach domowych. Chciała wstawić pranie, jednak przeglądając kosz z brudnymi rzeczami, jej uwagę przykuło coś dziwnego. W rzeczach swojego chłopaka znalazła sztuczne rzęsy! Natychmiast nabrała co do nich podejrzliwości, ponieważ sama używała zupełnie innego rodzaju rzęs — rzadszych i delikatniejszych kępek, które dają naturalny efekt. Te, które znalazła w koszu na pranie, były zupełnie inne!

Zraniona kobieta jeszcze przed konfrontacją z partnerem zdecydowała się nagrać tiktoka, w którym opowiedziała, co jej się przydarzyło. Internauci wysnuli ciekawą teorię na podstawie tej historii. 

Komentujący byli zgodni - kobieta zostawiła jej "wskazówkę"

Po wysłuchani historii, która przydarzyła się jednej z użytkowniczek aplikacji TikTok, internauci ruszyli do komentowania. Dla wielu z nich sytuacja była jasna — dziewczyna znalazła w praniu sztuczne rzęsy, ponieważ inna kobieta celowo ukryła je w rzeczach jej partnera. Chciała, by tamta jak najszybciej przekonała się o niewierności mężczyzny. 

– Kochana, ona chciała zostawić ci wskazówkę! – pisali licznie internauci.

– Jesteś za fajna, żeby się na coś takiego godzić. – Pod filmem pojawiło się mnóstwo głosów wsparcia.

– Teraz będziesz miała mniej prania do robienia – próbował dopatrywać się pozytywów ktoś inny.

sztuczne rzęsy
fot. Canva

źródło: o2.pl

Tagi: zdrada