Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > Dantejskie sceny w centrach handlowych. Nastolatki rzucają się na kolana i utrudniają zakupy. O co tu chodzi?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.12.2023 17:13

Dantejskie sceny w centrach handlowych. Nastolatki rzucają się na kolana i utrudniają zakupy. O co tu chodzi?

Dantejskie sceny w centrach handlowych
Dantejskie sceny w centrach handlowych, fot. Canva

Przerażające, co aktualnie dzieje się w polskich centrach handlowych. Cały TikTok zasypany jest nagraniami, na których widać nastolatków pełzające po ziemi. O co chodzi w panującym obecnie trendzie i czy jest on szkodliwy dla użytkowników?

Przerażające, co robią dzieci w polskich centrach handlowych

Coraz więcej filmików na TikToku zawiera oburzające treści. Internauci cały czas napotykają nagrania, na których możemy zauważyć, jak nastolatki kładą się na ziemi w centrach handlowych w całym kraju. Moda na “pełzanie” po galerii objęła cały kraj, a większość użytkowników tej platformy zastanawia się, o co tak naprawdę chodzi w tym trendzie.

Pomimo faktu, że zjawisko to pojawiło się zaledwie kilka dni temu, już teraz w ekspresowym tempie zasypuje całą Polskę. Wielu starszych użytkowników zastanawia się, jak bardzo jest to niebezpieczne i czy ma jakieś ukryte znaczenie.

O warszawskim metrze mówi teraz cały świat. Wypłynęło nagranie. Ludzie przecierali oczy ze zdumienia Są parą i do tego księżmi! Tak zareagowali na to inni. “Trzeba dać ludziom czas”

Przerażający trend na TikToku, który pokochały polskie nastolatki

Wszystko zaczęło się od nagrania z Galerii Bemowo, które obecnie ma już ponad 40 milionów wyświetleń. Na filmiku widzimy, jak młodzi ludzie rzucają się na kolana na środku centrum handlowego i rozpoczynają “pełzanie” po podłodze, tworząc przy tym szokujący wężyk ludzkich ciał. Nastolatkowie próbują przedostać się za ladę w KFC, a po nieudanej próbie kierują się w stronę stolików sieci fast food.

Trend szybko się rozprzestrzenił i już teraz podobne nagrania powstały w innych centrach handlowych w całym naszym kraju. Nastolatkowie nie tylko wyglądają niepokojące, ale też swoim zachowaniem utrudniają życie innym kupującym.

ZOBACZ TEŻ: Wiemy, w jaki sposób można odróżnić prawdziwego duchownego od przebierańca. Zwróć uwagę na te szczegóły.

O co chodzi w trendzie "pełzających nastolatków" w centrach handlowych?

Pierwsze nagranie pojawiło się na profilu użytkownika o nazwie “Crawly_possessed”. Nazwa wskazuje na to, że internauta jest niezwykle zafascynowany “pełzaniem” i chce zachęcić do tego pozostałych użytkowników. To właśnie ta osoba rozpoczęła zaskakujący trend w naszym kraju.

Po komentarzach widać jednak, że samo zjawisko spotkało się z ogromną aprobatą oglądających, którzy z chęcią dołączają do modnego wężyka lub pytają twórcę, gdzie i kiedy można wziąć udział w takiej zabawie.

Kocham naszą generację

Przysięgam, że jakby ktoś tak łaził po sklepie, jakbym akurat miała zmianę, to zrobiłoby mi to dzień

Tagi: trend