Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > O warszawskim metrze mówi teraz cały świat. Wypłynęło nagranie. Ludzie przecierali oczy ze zdumienia
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.12.2023 22:45

O warszawskim metrze mówi teraz cały świat. Wypłynęło nagranie. Ludzie przecierali oczy ze zdumienia

O warszawskim metrze mówi cały świat
O warszawskim metrze mówi cały świat, fot. Canva

Filmik z warszawskiego metra podbija cały świat. Amerykanie nie są w stanie zrozumieć, dlaczego tak wygląda ten środek transportu w Polsce i podkreślają, że bardzo nam go zazdroszczą. Co jest w nim takiego nadzwyczajnego?

Obcokrajowcy zachwyceni warszawskim metrem

Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że metro w Warszawie jest jedynym, jakie posiadamy w naszym kraju. Składa się on jedynie z dwóch linii, które łączą północny i południowy odcinek stolicy

Wielu Polaków ubolewa nad tym faktem i zazdrości innym krajom bardziej rozwiniętej linii tego środku transportu. Wygląda jednak na to, że cudze chwalimy, a swego nie znamy, bo warszawskie metro zrobiło prawdziwą furorę poza granicami Polski.

Wiadomości bez szefa? Nagły komunikat TVP, tuż przed emisją przekazano decyzję o zwolnieniu Kuriozalna pomyłka PKP, pasażerowie trafili do zupełnie innego kraju. Oświadczenie doleje oliwy do ognia?

Filmik z warszawskiego metra podbija cały świat

Warszawskie metro cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno wśród Polaków, jak i obcokrajowców. Nikt jednak nie spodziewał się, że ten środek transportu zdobędzie aż tak ogromną popularność poza granicami naszego kraju. Szczególnie przypadł on do gustu Amerykanom, a to z powodu jednego filmiku, który naprawdę podbił ich serca.

Sieć obiegło pewne nagranie, które natychmiast stało się viralem i zyskało ogromną sławę za oceanem. Polacy do tej pory nie rozumieją jego fenomenu, a Amerykanie nie mogą wyjść z zachwytu. O co konkretnie chodzi?

ZOBACZ TEŻ: Szokujące zachowanie jednej z pasażerek samolotu. Niewiarygodne, co zrobiła na środku pokładu.

Amerykanie chwalą warszawskie metro

Okazało się, że warszawskie metro podbiło serca Amerykanów z powodu jego wyglądu, spokoju i atmosfery. Amerykanie są pełni podziwu, ponieważ ich środki transportu są raczej zatłoczone, zabrudzone i nierzadko też niezbyt bezpieczne. W przeciwieństwie do nich metro z naszej stolicy prezentuje się, jako miejsce idealne do spokojnej podróży.

Nagranie z polskiego metra, które obiegło Internet szybko stało się hitem, a Amerykanie komentują z zachwytem warunki, jakie możemy zaobserwować na filmiku.

Szkoda, że nie mieszkam w Polsce

Wow, spokojnie i kulturalnie

Jak dużo czytelników książek

Źródło: fakt.pl