Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > Pasażerka samolotu nagle rozebrała się i kucnęła. Oburzenia podróżnych wprost nie da się opisać
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.12.2023 23:00

Pasażerka samolotu nagle rozebrała się i kucnęła. Oburzenia podróżnych wprost nie da się opisać

Pasażerka samolotu rozebrała się i kucnęła
Pasażerka samolotu rozebrała się i kucnęła, fot. Canva; Facebook

To, co wydarzyło się na pokładzie samolotu, lecącego z Florydy do Filadelfii, zaskoczyło wszystkich pasażerów. Pewna kobieta zdecydowała się załatwić swoją potrzebę fizjologiczną na środku samolotu. Niesamowite, jak zachowała się pasażerka.

Szokująca sytuacja na pokładzie samolotu

Każdy doskonale wie, że ludzie są różni i niektórzy naprawdę potrafią zaskoczyć swoim zachowaniem. Jednak nawet pomimo wieloletniej pracy w swoim zawodzie amerykańska stewardessa nie mogła spodziewać się takiego obrotu spraw podczas swojego ostatniego lotu. 

Przedstawicielka amerykańskich linii lotniczych natrafiła na nieposłuszną pasażerkę, która w ogóle nie słuchała poleceń pracowników. Jednak w pewnym momencie kobieta zrobiła coś, czego nie mógł spodziewać się absolutnie nikt. Niesamowite, do czego doszło na pokładzie samolotu.

Niemożliwe odkrycie na polskim lotnisku. Otworzyli bagaż i stanęli jak wryci, musieli interweniować W samolocie oddał mocz na współpasażerkę. O skandalu dowiedział się jego pracodawca

Pasażerka samolotu zdjęła ubranie i przykucnęła na środku pokładu

Każdy, kto podróżował samolotem, doskonale wie, że są takie momenty, kiedy pracownicy linii lotniczych proszą pasażerów o zapięcie pasów i niezwłoczne pozostanie na swoich miejscach. Dotyczy to zwłaszcza okresu lądowania i wznoszenia się w powietrze. Niestety, właśnie w tym czasie pewna pasażerka postanowiła wstać, aby udać się do toalety.

Na nic zdały się tłumaczenia stewardessy, że w tym momencie kobieta powinna usiąść i poczekać na odpowiedni moment. Pasażerka była niesamowicie uparta i zaczęła przekrzykiwać pracownicę linii lotniczych. W pewnym momencie jednak doszło do incydentu, który na dobre oburzył wszystkich współpasażerów tego lotu. Kobieta po prostu zdjęła spodnie i przykucnęła na środku pokładu, dając do zrozumienia, że jeśli nie może skorzystać z toalety, załatwi swoją potrzebę fizjologiczną w tym miejscu.

ZOBACZ TEŻ: Piotr Gąsowski znalazł się w centrum afery na lotnisku. Musiały nawet interweniować lokalne służby.

Pasażerowie samolotu oburzeni zachowaniem kobiety

Dosłownie kilka sekund później kobieta wstała, a pozostali pasażerowie samolotu nie pozostawili na niej suchej nitki. “Winowajczyni” uznała jednak, że “ma to gdzieś” i dalej pozostała obojętna na prośby i polecenia stewardessy. 

Autorka nagrania, które pojawiło się na Facebooku, wyznała, że jest oburzona postawą kobiety. Całe zdarzenie widziała dwójka jej małych dzieci. Dodatkowo internautka wyznała, że niesforna pasażerka była oburzona nie tylko poleceniem stewardessy i prośbą o zajęcie miejsca, ale także faktem, że musi siedzieć na tym konkretnym miejscu, które z nieznanych nikomu powodów bardzo jej przeszkadzało.

Zdecydowała się zdjąć spodnie w samolocie na oczach dwójki dzieci. Dosłownie siedziałam w pierwszym rzędzie tego spektaklu. Groziła, że zabije innego pasażera. Groziła też mnie, gdy kazałam jej usiąść. Mam nadzieję, że została aresztowana i zakazano jej latania - opowiadała stewardessa w social mediach

Źródło: o2.pl

Tagi: samolot
Oburzające, co spotkało Karolinę Pisarek na lotnisku. Prawie wyszła z siebie. "WSTYD", "dramat"
Karolina Pisarek przeżyła dramat na lotnisku
Karolina Pisarek ostatnie dni spędziła na wakacjach w Turcji. Swój wypoczynek w gronie przyjaciół chętnie relacjonowała w mediach społecznościowych. Niestety czas wakacyjnych wojaży dobiegł końca, dlatego modelka wraz z mężem opuściła kurort i udała się na lotnisko. Na miejscu czekała ją jednak przykra niespodzianka. 
Czytaj dalej
Awantura z udziałem Małgorzaty Rozenek i Majdana na lotnisku. Musieli dodatkowo zapłacić, puściły im nerwy
Małgorzata Rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dojechali na Lotnisko Chopina, skąd miała rozpocząć się ich emocjonująca podróż. Tymczasem przy odprawie doszło do niejednej awantury. Słynna para musiała dopłacić i uporać się z przykrą sytuacją. W pewnym momencie piłkarz nie wytrzymał. Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek kocha Francję. Mieszkała tam przez trzy lata w czasie studiów, a już jako nastolatka poprosiła rodziców o pozwolenie na wyjazd do Nicei. Jednak obecna podróż z pewnością zapadnie gwieździe w pamięć. A wszystko przez nieprzyjemny incydent na lotnisku. Gwiazda ma w zwyczaju zamieszczanie obszernych relacji. Często towarzyszy jej też mąż, Radosław Majdan. Nie inaczej było tym razem, a uwadze fanów nie mógł umknąć grymas na twarzy sportowca. „Perfekcyjna pani domu” doskonale o tym wiedziała, dlatego zaraz opowiedziała o tym, co ich spotkało.
Czytaj dalej