Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Farna pokazała sylwetkę po porodzie! Gwiazda widocznie schudła
Marta Kulik
Marta Kulik 13.07.2019 14:39

Ewa Farna pokazała sylwetkę po porodzie! Gwiazda widocznie schudła

instagram.com/ewa_farna93

Ewa Farna: dieta zmieniła gwiazdę? Na najnowszym zdjęciu wygląda na sporo chudszą! Jak jej się to udało? Znamy kilka trików, jakie stosuje! Są naprawdę proste i nie wymagają dużego wysiłku.

Co pomogło jej schudnąć? Gwiazda w spektakularny sposób zrzuciła sporo kilogramów. W dodatku dokonała tego tuż po porodzie! Ewa Farna: dieta miała wpływ na jej spadek wagi? Jak sama przyznała – kluczowy jest rozsądek!

Ewa Farna schudła po porodzie

Ewa Farna nigdy nie miała problemu ze swoją wagą. Choć kilogramów ma raz więcej, a raz mniej, to w pełni akceptuje swój wygląd. Wielokrotnie podkreślała, że nie interesują jej krótkie, katorżnicze diety. Zdecydowanie stawia na konsekwentny, a przede wszystkim zdrowy styl życia.

Ewa Farna nigdy nie pozwoliła, aby waga była najważniejszym tematem w jej życiu. Kilogramy nie wpływają na jej samopoczucie! Wie, że to, co najważniejsze nie znajduje się na zewnątrz. Na ostatnim zdjęciu jednak wygląda znacznie szczuplej. Jak jej się to udało?

Ewa Farna: dieta

Na ostatnim zdjęciu gwiazda prezentuje się znacznie szczuplej. Na początku czerwca została mamą, a już wróciła do koncertowania. Aktywny tryb życia z pewnością przyłożył się do zrzucenia kilku kilogramów. Co je Ewa Farna? Jakiś czas temu gwiazda zdradziła, jaka jest jej ulubiona sałatka. Główny składnik ma naprawdę niewiele kalorii! To arbuz! Co jeszcze dodaje Ewa? Miętę, kolendrę, orzechy i odrobinę sosu hoisin. Ponadto w rozmowie z plotek.pl zdradziła, że gdy odwiedza rodziców, to jej mama daje jej to samo, czym sama się żywi. A dieta kobiety jest dość rygorystyczna.

– Mamy takie wyobrażenie, że przyjeżdżamy, a mamusia: O, ciasteczko zrobiłam. A ty córuniu jesteś raz na pół roku, to masz to, to, to. A moja mama jest taka: Tu masz sałatę. W ogóle wiesz, to jemy na kolację — wyznała Ewa.

Myślicie, że Ewa przejęła nawyki żywieniowe od swojej mamy? A może to aktywność fizyczna, której wymagają niemowlę i praca? Niezależnie od tego, gwiazda wygląda rewelacyjnie!

ZOBACZ ZDJĘCIA EWY FARNEJ:

Ewa Farna: dieta

Gwiazda niedawno została mamą, a mimo to nie zwalnia tempa i wraca na scenę!

Ewa Farna: dieta

Ewa Farna: dieta pomogła jej wrócić do szczupłej sylwetki po ciąży? Piosenkarka spektakularnie schudła!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Michał Wiśniewski chce wrócić do Dominiki Tajner? Gwiazdor zdobył się na zaskakujące wyzwanie
  2. Zarobki 30-letniej gwiazdy są astronomiczne. Niedługo może zostać miliarderką
  3. Dominika Gwit pojechała z mamą na Śląsk. Powód tej wyprawy jest przeuroczy
  4. Kinga Rusin może być dumna z córki! Iga Lis doceniona przez prestiżowy serwis „Politico”
  5. Młodziutka gwiazda „Rodzinki.pl” w ogniu krytyki. Pokazała odważne zdjęcie