Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gdzie mieszka Doda? Apartament gwiazdy to definicja luksusu
Agnieszka Kruk
Agnieszka Kruk 19.01.2019 11:23

Gdzie mieszka Doda? Apartament gwiazdy to definicja luksusu

fot. instagram.com/dodaqueen

Gdzie mieszka Doda? Artystka nie raz nam pokazała, że lubi żyć wystawnie. Swoje zamiłowanie do luksusu pokazuje zarówno na scenie, jak i w życiu codziennym. Apartament artystki to definicja luksusu – nie może odstawać od stylu piosenkarki, a co więcej, musi być miejscem, gdzie w stu procentach czuje się sobą! Czy już wyobrażacie sobie, jak może wyglądać apartament Dody?

Każdy fan doskonale wie gdzie mieszka Doda i nie raz miał okazję widzieć jej apartament. Gwiazda w 2007 roku zdecydowała pochwalić się wnętrzami, a krótki film, w którym zdradza swój wystrój, do dziś krąży w internecie. Chociaż brzmi to dosyć poważnie, to nie ma co się martwić o prywatność gwiazdy.

Gdzie mieszka Doda? Apartament wart 3 miliony!

Gwiazda już dekadę temu zdradziła, jak mieszka. Z pewnością każdy z nas chociaż raz widział jej apartament, jednocześnie nie zdając sobie z tego sprawy. Zanim jednak zdradzimy, jak to jest możliwe, przybliżmy wam nieco lokalizację. Dorota od wielu lat mieszka na warszawskim Mokotowie w przyjaznej dla gwiazd dzielnicy. Piosenkarka może pochwalić się apartamentem o łącznej powierzchni 220 m2, który zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz jest luksusowy i nowoczesny. Wyjątkową przestrzeń zaprojektował Dominik Drygas — ceniony w Polsce architekt wnętrz.

Gdzie widzieliśmy apartament Dody?

Biorąc pod uwagę starania Doroty o niepowtarzalne wnętrza, nie powinien nas dziwić fakt, że chciała się nimi pochwalić. W 2007 roku wypuściła piosenkę Nie daj się, a teledysk do niej nagrała właśnie w swoim apartamencie. Dekadę temu elegancki i nowoczesny wystrój naprawdę robił wrażenie. Prawdę mówiąc, robi i dziś! Wnętrza są w stonowanych kolorach, przeważa szarość, biel i czerń. Doda nie lubi bałaganu i zbędnych bibelotów, dlatego stawia na przestrzeń i minimalistyczne rozwiązania. Do kultowych ozdób, które możemy kojarzyć z teledysku, należy wiszący nad łóżkiem ogromny plakat przedstawiający… ją samą!

Jak obecnie wygląda apartament gwiazdy?

Chociaż gwiazda na swoim Instagramie nie dzieli się zdjęciami wnętrz, to zrobiła to na swoim Facebooku. 34-letnia Dorota niedawno na swoim profilu oznajmiła, że powoli kończy remont. Z tego względu zadecydowała się na piękny gest i ogłosiła, że odda meble osobie potrzebującej. Na tablicę dodała dwa zdjęcia mebli, w których skład wszedł rozkładany narożnik, stół z krzesłami i ława. Możemy zauważyć, że kuchnia od czasów Nie daj się nieco się zmieniła. Styl Dody pozostał jednak ten sam, a gwiazda wciąż korzysta z minimalistycznych i nowowczesnych rozwiązań.

Jak mieszka Doda? Zobacz galerię:

Gdzie mieszka Doda

Kultowym elementem wystroju jest ogromny plakat jej samej, nad łóżkiem.

Gdzie mieszka Doda

Doda w 2007 roku postanowiła pokazać swoje mieszkanie. Nagrała w nim teledysk do piosenki Nie daj się.

Gdzie mieszka Doda

Doda lubi porządek i jasne wnętrza. Całość jest w minimalistycznym i luksusowym stylu.

Gdzie mieszka Doda

Po kilku latach Dorota postanowiła nadać swoim wnętrzom trochę koloru. Do wystroju wprowadziła beże i brązy.

Gdzie mieszka Doda

Niepotrzebne meble postanowiła oddać osobie potrzebującej. Ogłosiła to na swoim Facebooku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gdzie mieszka Grażyna Kulczyk? Była żona Jana Kulczyka ma spektakularne nieruchomości
  2. Duży pies w domu. Wady i zalety posiadania psa w rozmiarze XXL
  3. Znaki zodiaku, które mają niesamowitą intuicję w łóżku. To mistrzowie dotyku