Katarzyna Dowbor niespodziewanie opowiedziała o czwartym ślubie. Prowadząca Nasz nowy dom, ma za sobą trzy rozwody, przy czym jest dumną mamą, babcią i prawdziwą kobietą sukcesu. Nic więc dziwnego, że kiedy uwielbiana dziennikarka wypowiedziała się na temat kolejnego małżeństwa, fani nie mogli uwierzyć w to, co usłyszeli. Nikt się nie spodziewał.

Katarzyna Dowbor zdecydowanie zna się na mężczyznach. Jak się okazuje, uwielbiana dziennikarka dla swojej córki ma w tym temacie jedną radę, której powinna wysłuchać każda z nas. Dodatkowo gwiazda opowiedziała o czwartym ślubie. Ponownie wyjdzie za mąż? Wszystko już wiadomo. 

Katarzyna Dowbor weźmie ślub?

Katarzyna Dowbor ma za sobą trzy małżeństwa. Pierwsze z nich zawarła z Piotrem Dowborem, a owocem ich związku jest Maciej Dowbor. Drugi raz na ślubnym kobiercu dziennikarka stanęła z Januszem Atlasem, trzeci z Grzegorzem Świątkiewiczem. Choć Jerzy Baczyński i gwiazda nie powiedzieli sobie sakramentalnego tak, z ich związku na świat przyszła córka Maria, która dziś jest już dorosła. 

Obecnie w życiu Katarzyny Dowbor szczególne miejsce zajmują dzieci, wnuki i praca. Czy jest w nim jeszcze przestrzeń dla mężczyzny? Dziennikarka wypowiedziała się na temat czwartego ślubu. Kiedy zobaczymy ją w białej sukni? Wielu może być zaskoczonych. 

  1. Co dalej ze szkołami i nauczaniem zdalnym? Premier właśnie ogłosił decyzję
  2. Zakupy w Biedronce będą wyglądały zupełnie inaczej. Właśnie ogłoszono decyzję
  3. Wielka wpadka na konferencji. Wszystko za plecami premiera, nie miał o niczym pojęcia

Katarzyna Dowbor o czwartym małżeństwie

Jak się okazuje, Katarzyna Dowbor w temacie zawierania małżeństw ma już swoją opinię. Jaką?

Nie chcę znów mieć męża. Dobrze mi tak, jak jest. Wydaje mi się nawet, że za wiele już razy wychodziłam za mąż. Nie udało się, więc nie zamierzam po raz kolejny tego robić. Uważam, że trzy rozwody były moimi klęskami. Po co mi kolejny? – powiedziała w rozmowie z Echo Dnia, jak cytuje Pomponik.pl.

No cóż, wychodzi na to, że Katarzyna Dowbor nie wystąpi przed nami w białej sukni, a dla swojej córki i kobiet, ma jedną radę. 

– Powiem jej, tylko by wystrzegała się głupich chłopaków, bo nie ma nic gorszego niż mężczyzna, który z racji swojej głupoty nie może być dla kobiety autorytetem – dodała. 

– Udajemy mocne i twarde, jesteśmy samodzielne finansowo, ale w głębi duszy każda z nas marzy o opiekuńczym, dużym, mądrym i wspaniałym mężczyźnie. Tylko gdzie oni są? Mam wiele pięknych, inteligentnych koleżanek, które są samotne. Dlaczego? Bo jeśli mają być z byle kim, to wolą być same! – wyznała Katarzyna Dowbor.

Zgadzacie się z dziennikarką?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna dowbor
instagram.com/nasznowydom/

Katarzyna Dowbor dzięki programowi Nasz nowy dom, odmieniła życie wielu polskich rodzin. Widzowie kochają dziennikarkę. 

Katarzyna Dowbor
fot. Instagram @katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor ma syna z pierwszego małżeństwa. Uwielbianego Macieja Dowbora. 

katarzyna dowbor
fot.instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Natomiast owocem jej ostatniego związku jest piękna córka Maria. Katarzyna Dowbor wyznała, że nie chce już wychodzić za mąż.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilna konferencja Morawieckiego. Zapadła decyzja, nie ma odwrotu, wielkie zmiany w całej Polsce
  2. Właśnie zapadła decyzja ws. drugiego lockdownu Polski. Premier nie ma wątpliwości
  3. Od dziś nowy obowiązek dla wszystkich Polaków. Za niedostosowanie się nawet 500 zł kary
  4. Zaostrzone restrykcje w całej Polsce. Wiemy, gdzie nie trzeba nosić maseczki, jest kilka miejsc
  5. Nie żyje jeden z najwybitniejszych Polaków. ”Żegnamy jedną z wielkich postaci, Kolegę, Przyjaciela, Mistrza”
  6. Mięso wyszło suche i twarde? Najprawdopodobniej przez karygodne błędy przy pieczeniu, popełnia je większość Polaków

źródło: pomponik.pl

 

 
Poprzedni artykułNowe zasady w restauracjach już od dzisiaj. Niestety, nie będzie jak wcześniej, ograniczenia właśnie wchodzą w życie
Następny artykułCzarodziejska klasyka w kolekcji Sinsay x Harry Potter
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.