Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Klient zobaczył spód gotowego dania z Biedronki i od razu złapał za telefon. Nagranie obiega sieć
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 14.03.2023 16:13

Klient zobaczył spód gotowego dania z Biedronki i od razu złapał za telefon. Nagranie obiega sieć

biedronka
fot. Marek BAZAK/East News

Jeden z klientów sieci sklepów “Biedronka" postanowił nagrać to, co znalazł na pudełku z gotową żywnością. Filmik obiegł sieć i zyskuje na popularności. Można stracić apetyt po jego obejrzeniu.

Pomimo szokującego odkrycia, internauci zaczęli bronić pracowników sieciówki. Oberwało się za to autorowi filmiku. Osiągnął skutek odwrotny do zamierzonego.

Zepsute opakowanie w "Biedronce"

Takie nagranie ze sklepu spożywczego to nie pierwszyzna. Często w internecie publikowane są filmy ukazujące nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem sklepu lub zepsute produkty.

Na tik toku opublikowanym przez mężczyznę widać zepsute opakowania od zdrowej żywności. Internauci zwrócili jednak uwagę, że jest to przyczepianie się na siłę i został popełniony mały błąd przez pracownika “Biedronki”.

Nie żyje Barbara Lityńska. Słynna aktorka z zespołem downa odeszła w wieku 50 lat

Internauci bronią pracowników Biedronki

Internauci byli bardziej oburzeni zachowaniem autora filmiku niż jego treścią. W komentarzach w wiele osób zaczęło bronić pracowników sieciówki.

- Pracownicy biedronki i tak już mają młyn i nie są w stanie wszystkiego ogarnąć, zamiast nagrywać tik toka, można było po prostu zgłosić komuś i po sprawie.

- I zamiast powiadomić personel to lepiej odstawić i się cieszyć, że filmik jest.

- Mam dość filmików tego typu jestem ciekawa, czy Pan w pracy też za wszystkie czyny jest winien i ktoś Pana tak na każdym kroku sprawdza.

Fani lubią sieć sklepów "Biedronka"

Sieć nie odniosła się w żaden sposób do opublikowanego filmu, jednak reakcja  innych klientów pokazuje, że prawdopodobnie nie wpłynie to w zły sposób na PR i wizerunek sklepu.

“Biedronka” od lat jest bardzo lubianym polskim sklepem. Wyróżnia się konkurencyjnymi cenami i częstymi promocjami na wiele produktów. Opublikowane nagranie nie powinno zachwiać ich mocną pozycją w Polsce.

 

Tagi: Biedronka