Kobieta od dłuższego czasu podejrzewała swojego ukochanego o romans. Postanowiła więc wykonać mu test wierności. Po wysłaniu do niego tajemniczej wiadomości niezwłocznie schowała się pod łóżkiem. To, co zobaczyła, zupełnie nią wstrząsnęło. Czegoś podobnego nigdy nie mogłaby się spodziewać.

Jeśli nie masz pewności czy twój facet cię zdradza…sprawdź go. To właśnie te słowa pewnego dnia zobaczyła w sieci nasza dzisiejsza bohaterka. Bez chwili wahania otworzyła artykuł i zastosowała się do zawartych w nim porad. Bardzo szybko pożałowała swojej decyzji. Prawda bywa czasami naprawdę druzgocąca.

Kobieta postanowiła sprawdzić swojego mężczyznę

Tajemnicze telefony, nadgodziny i późne powroty do domu to tylko jedne z nielicznych przykładów, które przyczyniły się do jej podejrzeń dotyczących obecności innej kobiety. Swoim wyznaniem podzieliła się w liście do naszej redakcji. Jej historia szokuje do granic możliwości.

– Z Pawłem spotykamy się od liceum. Pomimo tego, że ślub jeszcze (tak przynajmniej myślałam) przed nami, jakiś czas temu postanowiliśmy razem zamieszkać. W końcu to najlepszy sposób, aby poznać drugiego człowieka. Ja niestety zapamiętam to z możliwie najgorszej strony… – rozpoczęła swój list Aleksandra.

Pewnie wam też wyda się to niewiarygodne, ale nasza bohaterka zdecydowała się na własną rękę sprawdzić wierność ukochanego.

 1. Za monetę o wartości 5 zł możesz dostać fortunę. Musisz zwrócić uwagę na jeden szczegół
 2. Uwaga: zmiany w kodeksie pracy. Jest potwierdzenie rządu, czeka nas prawdziwa rewolucja
 3. Polacy już zaczęli oszukiwać na bonach turystycznych. Wszystko się wydało

Prawda okazała się druzgocąca

– Miałam już dość jego dziwnego zachowania. Od jakiegoś czasu zupełnie nie przypominał mężczyzny, w którym się zakochałam. Musiałam dowiedzieć się, w czym tak naprawdę leży problem- napisała kobieta.

Kiedy usłyszała w mieszkaniu dźwięk otwierających się drzwi, wysłała SMS-a, po czym niezwłocznie schowała się pod łóżkiem, aby zobaczyć jego zachowanie.

– Kochanie nie czekaj na mnie, muszę zostać dłużej w pracy. Śpij słodko, rano porozmawiamy – napisała w wiadomości.

Na odzew ze strony mężczyzny nie trzeba było czekać. Paweł wystukał numer i wykonał telefon, po którym jej świat rozpadł się na milion kawałków.

-Kotku, Olka wraca dziś później z pracy. Jeśli masz ochotę to dzisiejszy wieczór, możemy spędzić razem. Tak, jak lubimy najbardziej. Za 3 minuty jestem u ciebie – cytuje słowa mężczyzny.

Gdy tylko usłyszała, że jej niewierny facet opuścił mieszkanie, wyskoczyła spod łóżka i podbiegła do najbliższego okna. Zobaczyła, jak jej ukochany wchodzi do mieszkania… sąsiada, który niedawno się przeprowadził.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kobieta
Unsplash.com @heftiba

Jej ukochany ma romans z facetem.

Kobieta
Unsplash.com @anthonytran

Jej świat rozpadł się na milion kawałków.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Łukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniu
 2. Kłopoty z turystami z Niemiec w Kołobrzegu. Miasto nie wie, co robić
 3. Masz w domu pocztówki z czasów PRL? Możesz dostać za nie majątek
 4. Reprezentantka Polski zachorowała na raka, nie jest w stanie sama się poruszać. Błaga o pomoc, jest naprawdę źle
 5. Do sieci trafiło zdjęcie Kasi Cerekwickiej. Wygląda 20 lat starzej, siwe włosy, zmarszczki, co się stało?
 6. Tragiczne doniesienia. Nie żyje polski polityk
 7. Nagłe oświadczenie Biedronki. Sieć ostrzega klientów, oszustwo na ogromną skalę
 8. Dobre wieści. Jerzy Stuhr po raz pierwszy pojawił się na wizji po przebytym udarze
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.