Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krystyna Pawłowicz dopiekła Jandzie zdjęciem z przedszkola. ,,Po prawej blada Krysia Janda, a po lewej urocza Krysiunia Pawłowicz”
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 04.01.2021 10:55

Krystyna Pawłowicz dopiekła Jandzie zdjęciem z przedszkola. ,,Po prawej blada Krysia Janda, a po lewej urocza Krysiunia Pawłowicz”

krystyna pawłowicz
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER, TRICOLORS/East News

Krystyna Pawłowicz już wcześniej dała się poznać ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. Teraz ponownie przypomniała światu o sobie i swojej znajomości z Krystyną Jandą, pokazując ich wspólne zdjęcie z czasów przedszkolnych. W ten sposób postanowiła dopiec aktorce. Powodem jest afera związana ze szczepieniami artystów poza kolejnością.

Zdjęcie wylądowało na Twitterze Krystyny Pawłowicz, które sędzia Trybunału Konstytucyjnego postanowiła podpisać:

— Po prawej blada Krysia Janda, a po lewej urocza Krysiunia Pawłowicz.

Szybko okazało się, że na tym jednym zdjęciu była posłanka PiS nie ma zamiaru poprzestać.

Krystyna Pawłowicz dopiekła Jandzie z powodu afery dot. szczepień artystów

Jednak nie było to jedyne zdjęcie, które pojawiło się na Twitterze Krystyny Pawłowicz. Niedługo po nim była posłanka PiS opublikowała kolejną czarno-białą fotografię, nie szczędząc przy tym ironicznych słów skierowanych w stronę Krystyny Jandy.

Rok 1957/58, grupa starszaków, przedszkole w Ursusie. Po lewej przyszły wybitny wirusolog, dystrybutor szczepionek Covid w trupie „Ochota” — Krysia Janda, a po prawej najukochańsza, jak zwykle urocza i uśmiechnięta Krysiunia Pawłowicz — można przeczytać.

Wszystko z powodu afery dot. szczepień artystów poza kolejnością, w którą zamieszana była również m.in. Krystyna Janda. Niedawno student WUM wyjawił szczegóły na ten temat.

To nie pierwszy raz kiedy Krystyna Pawłowicz ujawnia swoją znajomość z Krystyną Jandą już od czasów przedszkolnych. Pomimo tego relacje pomiędzy obiema paniami nie układają się najlepiej.

Panią Krystynę Jandę znam od przedszkola w Ursusie… Zapamiętałam ją z tego, że często wymiotowała… W swej starości znowu ‚rzyga’ – pisała Pawłowicz w lipcu 2019 roku.

Wtedy jej opis dot. fałszywego zdjęcia, które przedstawiało ówczesnego wiceministra cyfryzacji Adama Andruszkiewicza, który ściskał dłoń mężczyźnie w bluzce z nadrukiem swastyki. Przeróbkę podała dalej Krystyna Janda, za to została wyśmiana m.in. przez Pawłowicz.

Celebryci zaszczepieni poza kolejnością

27 grudnia w Polsce ruszyły pierwsze szczepienia przeciwko COVID-19. Na początku mieli zostać zaszczepieni lekarze oraz pielęgniarki, którzy stoją na froncie walki z koronawirusem.

31 grudnia WUM wydał oświadczenie, w którym poinformował, że Agencja Rezerw Materiałowych przekazała do CM WUM 450 dodatkowych dawek szczepień, które niezależnie od puli przeznaczonych dla personelu medycznego, miały być wykorzystane jeszcze w 2020 roku.

Z puli dodatkowych dawek miało skorzystać 300 pracowników szpitali WUM oraz grupa 150 osób rodzin pracowników, w tym postacie ze świata kultury i sztuki (18 osób). Podobno byli oni przekonani o tym, że biorą udział w akcji propagowania szczepień.

Jednak opinia publiczna zwróciła uwagę na fakt, że skoro mieli zostać oni ambasadorami wspomnianej wyżej akcji, celebrytów powinno zdziwić brak jakichkolwiek kamer czy fotografów. W sprawę zamieszana miała być również Krystyna Janda.

Zobacz zdjęcie:

Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz postanowiła dopiec Jandzie.

Krystyna Pawłowicz

Prawniczka dodała ich wspólne zdjęcia z czasów przedszkolnych, które zawierały ironiczne opisy, odnoszące się do ostatniej afery dot. szczepień artystów poza kolejnością.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Twitter