Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Kupiła kurtkę w lumpeksie i zamarła. "Czułam złamane serce", pokazała, co znajdowało się w kieszeni
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 18.05.2023 11:25

Kupiła kurtkę w lumpeksie i zamarła. "Czułam złamane serce", pokazała, co znajdowało się w kieszeni

Kurtka i zeszyt
fot. Tik Tok/@thinklessaboutmen

Kiedyś mogło się wydawać, że używana kurtka i inne części garderoby z tzw. “lumpeksów” to obciach. Teraz trend kupowania ciuchów od innych zyskał na popularności. Strony, na których można sprzedawać swoje ubrania, są bardzo często używane przez internautów.

Czasami zdarza się, że poprzedni właściciel przypadkowo zostawi coś w sprzedawanym przez siebie ubraniu. Z taką sytuacją spotkała się pewna kobieta i podzieliła się tym w sieci.

Używana kurtka miała w sobie niespodziankę

“Thinklessaboutmen” jest użytkowniczką Tik Toka specjalizującą się w eksplorowaniu sklepów z używaną odzieżą. Jedno z jej ostatnich nagrań zyskało szczególnie dużą popularność. Kobieta w zakupionej kurtce znalazła stary zeszyt.

O tym, że w kurtce coś się znajduje, zorientowała się dopiero w domu podczas przymierzania. W sklepie nie zwróciło to jej uwagi. Słowa, które były zapisane w notatniku, mocno zdziwiły łowczynię okazji.

Cud w Parczewie? Ksiądz zabrał głos, a ludzie przybywają tłumnie pod drzewo z "objawieniem"

Miłosne wyznania w zeszycie znalezionym w kurtce

- Minął tydzień, a Dianne nie zadzwoniła ani nie napisała do mnie - takie słowa można było przeczytać w zeszycie, który znajdował się w kurtce.

- Dianne i ja kochaliśmy się dziś rano. Zabrałem ją na śniadanie, a potem do pracy - brzmiał inny wpis.

Kobieta przeczytała jeszcze kilka innych stron. Słowa zostały zapisane w 1971 roku.

- Czułam złamane serce w tej kurtce - takimi słowami skwitowała swoje znalezisko.

Okazało się, że zeszyt nie był jedynym przedmiotem, który znajdował się w kurtce.

Wideo z używaną kurtką stało sięhitem internetu.

W innych kieszeniach zakupionego ubrania znajdowały się także mała butelka whiskey, kolejny zeszyt i trzy monety. Film stał się absolutnym hitem i mocno wybił kobietę w internecie.

Jej inne tik toki mają po kilka tysięcy odtworzeń, a ten ze znaleziskami w używanej kurtce ponad 4,5 miliona i kilkaset tysięcy polubień. Historia, którą użytkowniczka w nim przedstawiła, jest naprawdę wzruszająca i nic dziwnego, że spodobała się tak wielu osobom.

@thinklessaboutmen This might be the most special artifact I’ve ever thrifted. #1970s #1960s #timecapsule #vintage #heartbreak ♬ A Day in My Life - Soft boy

Źródło: webniusy.com

Tagi: kurtka