Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Gessler zdradziła sekret „Kuchennych rewolucji”. O tym wiedziała zaledwie garstka
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.08.2022 15:39

Magda Gessler zdradziła sekret „Kuchennych rewolucji”. O tym wiedziała zaledwie garstka

Magda Gessler
fot. PAWEL SKRABA/East News

Magda Gessler uważana jest za jedną z najbardziej autentycznych osób w polskim show-biznesie. Gwiazda TVN nie boi się mówić otwarcie, a tym samym poruszać niewygodnych tematów. Tym razem restauratorka wyjawiła, jak naprawdę wygląda praca na planie „Kuchennych rewolucji”.

Magda Gessler znana jest ze swojego mocnego charakteru i szczerości. Można to zauważyć, oglądając prowadzony przez nią program, w którym często zdarza jej się dosadnie wypowiedzieć na temat danej restauracji lub zachowania pracowników.

Magda Gessler zdradziła sekret programu „Kuchenne rewolucje”

Restauratorka od kilku lat z powodzeniem prowadzi jeden z najbardziej kultowych show TVN „Kuchenne rewolucje”. Każdy lokal, który uważa, że nie radzi sobie z brakiem klientów, może zgłosić się do programu i liczyć na wsparcie gwiazdy. Produkcja cieszy się olbrzymią popularnością nie tylko ze względu na przeprowadzane tam metamorfozy wnętrz i kuchni, ale również charyzmę prowadzącej i organizowane przez nią atrakcje dla pracowników danych miejsc.

Teraz Magda Gessler podzieliła się ze swoimi obserwatorami krótkim nagraniem na Instagramie, na którym widzimy, jak przygotowuje się do rozpoczęcia pracy na planie swojego show. Restauratorka robi różne zabawne miny, a w tym czasie jej wizażystka kładzie ostatnie poprawki na jej makijaż.

W opisie posta znalazła się krótka informacja na temat „Kuchennych rewolucji”. Magda Gessler wyjawiła tam jeden z nieznanych szerszej publiczności sekretów formatu. Okazało się, że restauratorka do końca nie wie, gdzie tym razem będzie przeprowadzać swoje rewolucje. Jak wyznała, nigdy nie wie, do kogo konkretnie jedzie i co na nią czeka, bo wszystko dzieje się szybko i spontanicznie.

— Na planie „Kuchennych rewolucji” zawsze na żywioł! Nigdy nie wiem, gdzie jadę, co mnie czeka i kto prowadzi restaurację! Działam dalej, trzymajcie kciuki, już 1 września w nowym sezonie, Opole! — napisała Magda na Instagramie.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nie żyje Mirosław Bem, znany uczestnik „Kuchennych rewolucji”. Miał za sobą przegraną sprawę w sądzie z Magdą Gessler
  2. „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w PnŚ
  3. „Płakałem jak bóbr”. Olek Sikora zakończył pracę na planie programu „Czas na przebój”