Lelum.pl > Nowości > Podsłuchała rozmowę męża z małą córeczką. Nie mogła uwierzyć, zupełnie zmieniła o nim zdanie
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 11.09.2020 22:51

Podsłuchała rozmowę męża z małą córeczką. Nie mogła uwierzyć, zupełnie zmieniła o nim zdanie

mąż
fot. pexels.com/Tatiana Syrikova

Mąż tej kobiety należy do pracowitych osób, dla których praca sama w sobie jest wartością. W życiu kieruje się dyscypliną i konsekwencją, dzięki której kontynuuje rodzinną tradycję i utrzymuje się jako rolnik. Jego ciężki wysiłek zapewniał rodzinie wszystko, czego potrzebowała. Prawie wszystko. Żona rolnika miała dość trybu życia swojego partnera i postanowiła mu wszystko wygarnąć.

Mąż usiadł przy stole i zaczął rozmawiać ze swoją małą córeczką. Jego żona wszystko obserwowała, nie mogąc uwierzyć w to, co widzi. Ta scena sprawiła, że kobieta zupełnie zmieniła o nim zdanie. Wcześniej wysłała mu szczerą wiadomość. Postanowiła podzielić się swoją historią w mediach społecznościowych.

Wiecznie nieobecny mąż

Mąż, który całymi dniami ciężko pracował w polu, nie miał zbyt wiele czasu dla swojej rodziny. Bywał w domu bardzo rzadko i to jego żona zajmowała się sprzątaniem, gotowaniem oraz załatwianiem pozostałych spraw. Wreszcie kobieta nie wytrzymała i wysłała mu wiadomość, w której przyznała, że ma już dość.

Wysyłając wiadomość, kobieta wiedziała, że jej mąż niczego nie zmieni. Po powrocie z pracy mężczyzna wrócił do domu i przyznał żonie, że ma rację i jest mu przykro, że tak się czuje. Był przygnębiony i wyczerpany po długim dniu.

  1. Kamil: „Prawdziwa kobieta powinna wstawać przed mężem i zrobić makijaż. Facet musi czuć, że dla niego dba o siebie”
  2. Tadeusz Rydzyk pojawił się w „Milionerach” TVN. Nawet Hubert Urbański nie krył zdziwienia

Moment, który zmienił wszystko

Mąż usiadł przy stole, by w samotności zjeść kolację. Wtedy nieoczekiwanie pojawiła się przy nim córka. Nie zwracając uwagi na to, że jej tata jest zmęczony, zaczęła go zagadywać i wyjadać jedzenie z talerza. Jej buzia ciągle wypluwała słowa, a w tym czasie kolacja jej ojca znikała z talerza kawałek po kawałku.

Wtedy kobieta zauważyła, że jej mąż nie narzeka nawet przez chwilę. Cierpliwie słucha córki i oddaje jej swoje jedzenie. Ta scena uderzyła w nią z wielką siłą. Zrozumiała, że chociaż ma prawo być zła na całą sytuację – spotkania trwające zaledwie godzinę dziennie, ciągłe zmęczenie i nieobecność męża – pokochała tego mężczyznę za jego szacunek do pracy i wyznawane wartości.

– Czy jestem zła, że widujemy go godzinę dziennie? Tak. Ale miłość, jaką ma dla swojej pracy, jest czymś, czego można mu zazdrościć – słowa kobiety czytamy na portalu webniusy.com.

– To jest człowiek, który utrzymuje się z ziemi od 4 pokoleń, nie szczędząc potu, łez i krwi. Pokazując swoim dzieciom wartość ciężkiej pracy i dyscypliny – dodaje żona rolnika.

Kobieta podkreśliła też, że zawód, jaki wybrał jej mąż, jest bardzo niewdzięczny. Wymaga wielkiego poświęcenia, a w dodatku efekt całego wysiłku może zostać zniszczony przez naturę. Żona rolnika postanowiła podzielić się tą poruszającą historią, która pojawiła się na facebookowym fanpage’u Love What Matters.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

mąż

Kiedy żona przyłapała męża z córką, zupełnie zmieniła o nim zdanie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tomasz Komenda ogłosił radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się lepszych wieści
  2. Dramat w Polsce. Autobus uderzył, w środku 15 osób
  3. Weronika Rosati pokazała, co tylko mogła. Jej zdjęcie przejdzie do historii, wszyscy mówią tylko o nim
  4. Były mąż Urszuli Dudziak trafił do szpitala. Znany muzyk jest w ciężkim stanie.
  5. Najgorszy wiek na ślub. Jeżeli wtedy planujesz się pobrać, możesz mieć pewność, że szybko się rozwiedziesz
  6. – Jestem przerażony – wstrząsające wyznanie Ryszarda Kotysa, jego stan zdrowia ciągle się pogarsza. Żona robi co może, by zawsze miał najlepszą dietę

źródło: webniusy.com