Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Najpierw Anastazja, a teraz dwie dziewczynki. Zaginęły Aleksandra i Anastasiia. Policja ich pilne szuka
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.06.2023 21:35

Najpierw Anastazja, a teraz dwie dziewczynki. Zaginęły Aleksandra i Anastasiia. Policja ich pilne szuka

Aleksandra i Anastasia
Aleksandra i Anastasia, fot. KMP we Wrocławiu

Krótko po dramacie 27-letniej Anastazji cała Polska żyje kolejną tragedią. Trwają poszukiwania dwóch zaginionych nastolatek: 12-letniej Aleksandry oraz 14-letniej Anastasii.

Zagineły nastoletnie Anastasiia i Aleksandra. Trwają poszukiwania dziewczynek

Cała Polska wciąż żyje dramatycznymi informacjami na temat morderstwa 27-letniej Anastazji Rubińskiej. Okazało się, że zaginięcie i śmierć Polki przebywającej na greckiej wyspie Kos nie są jedyną tragedią, jaka dzieje się teraz w naszym kraju.

Policja z Wrocławia jest w trakcie poszukiwań dwóch zaginionych nastolatek. Dziewczynki wyszły z domu w sobotę 24 czerwca i do dzisiaj nie wróciły. Co więcej, od momentu zniknięcia 12-letnia Aleksandra i 14-letnia Anastasiia nie kontaktowały się z bliskimi.

Burza w komentarzach po koncercie ku czci Kory. "Tak sponiewierać cudowne utwory"

Anastasiia i Aleksandra do tej pory nie dały znaku życia

Nastolatki wymknęły się z domu w godzinach popołudniowych. Z informacji przekazanych przez media wynika, że znacznie oddaliły się od swojego miejsca zamieszkania, ale nie wiadomo, gdzie dokładnie planowały się udać.

Wiadomo jednak, że ani 12-letnia Aleksandra Strączek, ani 14-letnia Anastasiia Belinska nie kontaktowały się z bliskimi, ani nie dały znaku życia. Teraz policjanci z Wrocławia postanowili udostępnić rysopisy zaginionych.

Jak wyglądają zaginionie Anastasiia i Aleksandra?

Według informacji przekazanych przez “Gazetę Wyborczą” wynika, że 14-letnia Anastasiia Belinska ma około 176 centymetrów wzrostu. Ma długie ciemne włosy i brązowe oczy. W dniu zaginięcia miała na sobie ciemną bluzę z dużym białym napisem i zielone spodnie.

12-letnia Aleksandra Strączek ma około 150 centymetrów wzrostu i drobną sylwetkę. Dziewczyna ma niebieskie oczy i długie brązowe włosy. Miała na sobie czarną rozpinaną bluzę, klapki i czarne skarpetki.

Źródło: gazetawyborcza.pl

Tagi: dziewczyna