Zdanie innych nie ma na nie większego wpływu, nie ugną się pod presją i nie ulegną panice. Nie zdradzą danego słowa, ale też można liczyć na ich bezgraniczną szczerość. Jeśli ktoś ma przetrzymać burzliwy okres — to właśnie te znaki zodiaku. Osoby, które urodziły się pod szczęśliwym blaskiem tych gwiazd, często nawet nie zdają sobie sprawy z drzemiącego w nich potencjału.

Silny charakter to cecha wysoce pożądana w wielu branżach i sytuacjach, zwłaszcza takich, które w zwyczajnych ludziach wyzwalają stres. Jednak pod tym względem pewnym znakom daleko od zwyczajności. Jeśli jesteś jednym z nich i nie uważasz się za osobę szczególnie silną — być może warto dać sobie szansę i dopuścić do głosu wewnętrznego lwa.

Poznajcie znaki zodiaku, które cechuje niespotykana siła charakteru i odwaga

Nie bez powodu to właśnie Lwy rozpoczynają nasze zestawienie. Osoby urodzone między 23 lipca a 22 sierpnia zazwyczaj doskonale zdają sobie sprawę ze swoich walorów i umiejętnie wykorzystują je w życiu codziennym. Zodiakalni królowie i królowe zwierząt noszą swoją koronę dumnie i z godnością, a ich silna wola i dążenie do osiągania celów wzbudza zazdrość wśród innych.

Szczególnie ujawnia się to w kontaktach międzyludzkich. Lew nie da sobą pomiatać i zazwyczaj zajmuje najwyższe miejsca w grupowej hierarchii. To z jego żartów wszyscy się śmieją, ale też ufają mu bezgranicznie, nierzadko typując go na lidera grupy. Ten znak zodiaku doskonale zna swoją wartość.

Inne znaki zodiaku często wypadają powolnie i melancholijnie przy gwiezdnym Baranie. Urodzone pomiędzy 21 marca a 19 kwietnia „ogniste dusze” są prawdziwymi pionierami i bez trudu osiągają zaplanowane cele dzięki zdumiewającej wytrzymałości — zwłaszcza jeśli nikt inny wcześniej tego nie dokonał. Nie zawahają się przed rezygnacją z własnego komfortu, jeśli może im to zapewnić sukces — o ile naprawdę uznają sprawę za wartą zachodu.

Barany zdumiewają inne znaki zodiaku swoją szczerością i bezpośredniością. Są odważne i niełatwo je złamać, gdyż dzięki wrodzonemu sprytowi nie ulegają panice i zawsze znajdą rozwiązanie w trudnej sytuacji.

Te znaki zodiaku nie lubią słabości

Nieco inaczej sytuacja ma się w przypadku zodiakalnego Strzelca. Choć bywają niepoprawnymi, romantycznymi duszami, myślicielami i, po prostu, wolnymi duchami, w swojej swobodnej naturze pozostają ostrożni i metodyczni. Co więcej, jeżeli komuś można powierzyć swoje sekrety — to właśnie Strzelcowi. Gdy ktoś zdobędzie przyjaźń osoby urodzonej pomiędzy 22 listopada a 22 grudnia, może być pewny, że bez względu na wszystko, będzie mógł liczyć na jej lojalność.

Tak, jak wszystkie znaki zodiaku żywiołu powietrza, także i Strzelca cechuje urokliwy optymizm, jednak w jego przypadku jest on także podparty wyjątkową siłą i wiarą we własne możliwości.

Na koniec zostawiliśmy nietuzinkowego przedstawiciela żywiołu wody. Urodzone pomiędzy 23 października a 22 listopada Skorpiony często uważane są za najbardziej „niebezpieczne” znaki zodiaku, ze względu na ich temperament, jednak żaden inny nie posiada takiej wewnętrznej siły i samozaparcia. Skorpion bez wahania wyraża swoje potrzeby, bez ogródek i zbędnego woalu mówi innym, co o nich myśli, dzięki czemu jest nieoceniony we współpracy, ale też przyjaźni. Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego twojemu zespołowi nie idzie zbyt dobrze, spytaj skorpiona — ten wnikliwy obserwator może się okazać kopalnią cennych rad i uwag i bez lęku powie ci, co robisz źle.

Skorpiony dobrze się czują we własnym towarzystwie, same ustalają swoje życiowe ścieżki, a dzięki silnemu instynktowi potrafią opanować emocje i świetnie radzą sobie w kryzysowych sytuacjach.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Jak zwalczyć ból gardła w nocy?
  2. „Stepowa miłość” znika z TVP. Odcinków nie obejrzymy już nawet w sieci?
  3. „Płaczę”. Paweł Deląg pokazał wiadomość od znajomej z Ukrainy

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl