Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Nastolatek zrobił to w kościele. Radny PiS już nie wytrzymał, rozpętała się ogromna burza
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 13.03.2023 22:32

Nastolatek zrobił to w kościele. Radny PiS już nie wytrzymał, rozpętała się ogromna burza

nastolatek
fot. TikTok.com/@user462748355

Ostatnio głośno jest o licznych wybrykach młodych ludzi. Jedni skatowali psa, inni pobili kolegę, albo zwyzywali nauczycielkę. Tym razem pewien nastolatek puścił w czasie mszy świętej wulgarną piosenkę.

Film dotarł do radnego ze Szczecina - Dariusza Mateckiego. Stanowczo zapowiedział on, że złoży w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury. 

Nastolatek puścił wulgarną piosenkę podczas mszy

We wszystkim chodziło o zakład. Chłopak założył się z kolegą wejdzie do kościoła i w czasie mszy puści tę piosenkę. Jedna z emerytowanych wiernych próbowała go uciszać, jednak bez skutku. 

To samo zrobiła inna z kobiet obecnych w świątyni. Nastolatek jednak zupełnie się tym nie przejmował i cały czas chodził po kościele puszczając obraźliwą muzykę. 

Artur odszedł z ekipy Katarzyny Dowbor. Miał smutny powód, wiemy co dziś robi

Nastolatek ma kłopoty - radny PiS złoży zawiadomienie do prokuratury

Wideo zostało usunięte z tik toka chłopaka, jednak natrafił na nie Dariusz Matecki - szczeciński radny. Polityk zdradził, że złoży w czasie najbliższych dni powiadomi o tym prokuraturę. Wysłał film do prawników i będą oni formułować zawiadomienie.

Za czyn, który popełnił nastolatek, grozi nawet do dwóch lat więzienia na podstawie 195. artykułu kodeksu karnego. Dopuścił się on złośliwego przeszkadzania publicznemu wykonywaniu aktu religijnego.

Tik tok z wulgarną muzyką został usunięty

Na opublikowanym i później usuniętym nagraniu widać jak kolega podpuszcza sprawcę mówiąc, że “nie ma on psychy ” puścić w kościele “Karalucha”. Jak się okazało - jednak miał, ale może okazać się to dla niego mocno kosztowne.

W ostatnich tygodniach głośno jest o wielu złych rzeczach, które wykonują nastoletni ludzie i publikują je w internecie. To może budzić niepokój wśród starszych osób.

Źródło: polsatnews.pl

Tagi: nastolatek