Lelum.pl

fot. instagram.com/nasznowydom/kadr z programu „Nasz nowy dom”

Nasz nowy dom. Ekipa Katarzyny Dowbor świętuje, dziecko jest już na świecie. „Urodził mi się 5. wnuk”

6 Lipca 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Katarzyna Dowbor i jej ekipa mają powód do świętowania. Właśnie przekazano wspaniałą informację, prosto z planu „Nasz nowy dom”. Dziecko jest już na świecie. Pan Wiesław nie mógł powstrzymać wzruszenia. 

Katarzyna Dowbor i jej ekipa mają powód do świętowania. Właśnie przekazano wspaniałą informację, prosto z planu „Nasz nowy dom”. Dziecko jest już na świecie. Pan Wiesław nie mógł powstrzymać wzruszenia. 

Niedawno zakończył się kolejny, 18. już sezon programu „Nasz nowy dom”, a Katarzyna Dowbor informowała, że trwa nabór do kolejnych epizodów . Jej ekipa uczyniła już wiele dobrego dla potrzebujących i nie zamierza przestać, mimo że ich misja jest niełatwa i wymagająca .

Obecnie trwa przerwa w emisji, jednak na Instagramie nieustannie pojawiają się relacje i zdjęcia z tego, co dzieje się na planie. W pewnym momencie, obok nagrań z charakteryzacji i przygotowań, pojawiła się wyjątkowo radosna informacja.

„Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor i jej ekipa mają powód do świętowania, urodziło się kolejne dziecko

Zarówno gospodyni, jak i architekci ekipy mają swoje rodziny. Katarzyna Dowbor, mimo że obecnie nie decyduje się na trwały związek , jest bardzo przywiązana do dwójki swoich dzieci: Macieja i Marii . Martyna Kupczyk nadal wychowuje swoją córeczkę, Kornelię.

Maciej Pertkiewicz cieszy się rodzinnym szczęściem wraz z żoną Zofią i dwójką pociech. Z kolei Wojciech Strzelczyk został ojcem rok po tym, jak dołączył do ekipy „Nasz Nowy dom”.

Teraz okazuje się, że radosny moment nastał także w rodzinie kierownika budowy, Pana Wiesia. W ubiegłym roku ekspert świętował 30-lecie swojego małżeństwa z Barbarą, natomiast aż do tej pory niewiele wiedzieliśmy na temat ich dzieci. Teraz jedno możemy powiedzieć z całą pewnością — Wiesław Nowobilski ma pięcioro wnuków. Ostatni właśnie przyszedł na świat.

Na Instagramie „Naszego nowego domu” pojawiła się poruszająca relacja, od której uśmiech sam wpełzał na usta. Dumny dziadek pokazywał zdjęcie, które dostał od dzieci — Kacpra i Renaty — a na nim zawinięte w kocyk, nowo narodzone maleństwo. 

Urodził mi się piąty wnuk. Drugi chłopak – mówił uniesionym ze wzruszenia głosem i złożył synowi serdeczne życzenia.

Z pewnością jest to wyjątkowy dzień dla pana Wiesława i całej ekipy Katarzyny Dowbor. My także gratulujemy i życzymy zdrowia dla całej rodziny.

Nasz nowy dom relacja
Nasz nowy dom relacja
Nasz nowy dom relacja

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor opowiedziała o tragedii. „Zaniedbania doprowadziły do pożaru”
  2. Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom
  3. Cezary Pazura zdradził, jak naprawdę jest w „Milionerach”. „Pytania są robione pewnym sposobem”

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Kopali jej plecak, próbowali zabrać kurtkę. Sylwia Bomba zalana łzami opowiedziała o dramacie z przeszłości
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]