Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje 36-letnia gwiazda. Była w ciąży. ,,Piła poranną kawę, nagle przestała reagować”
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 04.01.2021 11:32

Nie żyje 36-letnia gwiazda. Była w ciąży. ,,Piła poranną kawę, nagle przestała reagować”

nie żyje
instagram.com/the.hidden.way

Nie żyje 36-letnia influencerka, autorka bloga poświęconego rodzicielstwu i dzieciom. Osierociła czworo dzieci, a piąty maluch był dopiero w drodze. Nadal nie wiadomo, co było przyczyną tak nagłej śmierci.

Emily Mitchell nie żyje. Autorka bloga The Hidden Way była w ciąży z piątym dzieckiem. Odeszła trzy dni przed Bożym Narodzeniem, jednak dopiero teraz podano informacje o jej śmierci.

Nie żyje 36-letnia influencerka

Emily Mitchell pochodziła ze Stanów Zjednoczonych. Informację o jej śmierci przekazała strona, która zbierała fundusze dla jej dużej rodziny — w końcu kobieta oczekiwała piątego potomka. Śmierć 36-latki była dużym szokiem dla wszystkich, ponieważ nic nie wskazywało na zły stan zdrowia ciężarnej.

Piła poranną kawę i jadła tosty, kiedy nagle przestała reagować. Pomimo natychmiastowej pomocy jej dzieci, męża, ojca i personelu medycznego, wszystkie wysiłki w celu reanimacji zakończyły się niepowodzeniem. Odeszła, aby być z Panem. Lekarze nadal pracują nad odpowiedziami dla jej rodziny — przekazano.

Ja na razie nie wskazano, co mogło być przyczyną tak nagłej śmierci. Z równie niewyjaśnionych dotąd powodów zmarła słynna aktorka, o czym informowaliśmy >tutaj<.

Emily kiedy zmarła, była w 16. tygodniu ciąży. Para spodziewała się chłopczyka, któremu chcieli nadać imię Joey. Ich syn miał przyjść na świat poprzez cesarskie cięcie tak jak wszystkie poprzednie dzieci.

Zmarła Emily Mitchell

Ciężko sobie wyobrazić, co muszą teraz czuć dzieci oraz mąż kobiety. Na Instagramie często mogliśmy podziwiać ich dużą rodzinę. Zawsze wyglądali na szczęśliwych.

Emily często dzieliła się urokami rodzicielstwa za pośrednictwem Instagrama. W jej mediach społecznościowych roiło się do pięknych fotografii dzieci, które bawią się ze sobą oraz zwierzakami.

Widocznie ludzie lubili oglądać jej szczęście oraz życie, ponieważ na koncie zebrała ponad 150 tys. obserwujących. Na swoim blogu dzieliła się radami dot. rodzicielstwa. Często zdradzała sprytne sposoby na najróżniejsze rzeczy.

Na jej stronie mogliśmy przeczytać m.in. o dziesięciu sposobach na kultywowanie cudownego dzieciństwa, oszczędzaniu zdrowia psychicznego czy sposobach na zajęcie swojego dziecka podczas nauki w domu.

Jej artykuły są marzycielskie, przepełnione wielką pasją oraz miłością do swoich dzieci. Jej sposobami na cudowne dzieciństwo były drobne rzeczy, które nie wymagają od nas dużego nakładu pracy, a mogły sprawić, że dzieci będą szczęśliwsze.

Emily zalecała m.in. zbudowanie małego fortu, czytanie na głos śmiesznymi głosami, zwracania uwagi na niebo czy spacery blisko natury. Aż trudno uwierzyć, że tak nagle jej zabrakło.

Jednak to niejedyna smutna informacja, o której niedawno informowaliśmy.

Zobacz zdjęcia:

nie żyje

Nie żyje 36-letnia influencerka i autorka bloga parentingowego.

nie żyje

Kobieta spodziewała się 5. dziecka.

nie żyje

To z pewnością prawdziwa tragedia dla całej rodziny.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródła: Instagram