Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Nie żyje popularny prezenter. Miał tylko 26 lat
Julia Bogucka
Julia Bogucka 23.02.2024 18:06

Nie żyje popularny prezenter. Miał tylko 26 lat

Nie żyje prezenter
CanvaPro, Instagram @jessebairddd

Nie żyje znany i ceniony prezenter telewizyjny Jesse Baird. Wraz ze swoim partnerem Lukiem Daviesem zostali uznani za zaginionych jakiś czas temu, dziś służby twierdzą, że zostali zamordowani. Ciał wciąż nie odnaleziono. Aresztowano już podejrzanego.

Nie żyje znany prezenter

Informacje o zaginięciu 26-letniego Jessego Bairda i jego partnera Luke’a Daviesa niedawno obiegły media. Ogólnoświatowe redakcje przekazały informacje o odnalezieniu w śmietniku zakrwawionych ubrań, telefonu komórkowego czy kluczyków samochodowych. Służby uznali mężczyzn za zamordowanych, choć ich ciała nie zostały jeszcze odnalezione.

Według detektywów do zabójstwa doszło w mieszkaniu dziennikarza, to tam zostały zabezpieczone dowody w postaci zakrwawionych przedmiotów oraz kuli. W toku śledztwa zatrzymano 28-letniego policjanta, Beaumonta Lamarre-Condona, byłego chłopaka australijskiego prezentera Jessego Bairda. Zabezpieczona amunicja pasuje do jego broni służbowej.

Nie żyje gwiazda "Mazowsza". Ostatnie lata spędziła w Skolimowie Nie żyje młody mężczyzna. Do tragedii doszło w trakcie rozprawy na oczach policjantów

Były partner zabił dziennikarza?

Aresztowany mężczyzna niegdyś był w związku z prezenterem telewizyjnym. Od 2019 roku pracuje jako funkcjonariusz policji, wcześniej zajmował się prowadzeniem bloga. Według informacji zgromadzonych przez śledczych, ich rozstanie należało do wyjątkowo burzliwych, a Beaumont Lamarre-Condon mógł nie znieść go zbyt dobrze. Mężczyzna krótko po tym, jak ogłoszono zaginięcie Jessego Bairda i Luke'a Daviesa, przestał pojawiać się w pracy.

Policja poszukiwała mężczyznę, a gdy udało im się tego dokonać, znaleźli również furgonetkę, która według ustaleń miała posłużyć do przewiezienia ciał oraz ich utylizacji. Wciąż nie odnaleziono zwłok dziennikarza i jego chłopaka. Rozprawa, podczas której zostanie rozpatrzona sprawa aresztowanego funkcjonariusza, została odroczona do 23 kwietnia 2024 roku.

ZOBACZ TEŻ: NIE żyje 19-letnia gwiazda! Fani wylewają morze łez. Jak mogło do tego dojść?

Nie żyje Jesse Baird

Mężczyzna był ceniony przez widzów za swoją charyzmę i energię podczas prowadzenia programów telewizyjnych. Mieszkańcy Australii nie mogą uwierzyć w te tragiczne wydarzenia. Według informacji zamieszczonych w Internecie dziennikarz pracował w mediach od 2018 roku i często pojawiał się w programach skierowanych do najmłodszych.

jesse.png
Źródło: Instagram @jessebairddd

Występował jako prowadzący programu “Gamify”, a także prezenter i producent formatu “Totally Wild”. Wywiadu w sprawie jego śmierci udzieliła między innymi Stacey Thompson, przyjaciółka z ekranu.

“Jestem zszokowana. Pracowałam z Jessem przez kilka lat i siedzieliśmy naprzeciwko siebie w biurze. Był wspaniałym przyjacielem z pracy, zawsze profesjonalnym i chętnym do nauki”

- mówiła w rozmowie z “The Mirror”.

Tagi: nie żyje