Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > NIE żyje 19-letnia gwiazda! Fani wylewają morze łez. Jak mogło do tego dojść?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.11.2023 19:39

NIE żyje 19-letnia gwiazda! Fani wylewają morze łez. Jak mogło do tego dojść?

Nie żyje 19-letnia gwiazda
Nie żyje 19-letnia gwiazda, fot. Canva/D-Keine

Właśnie przekazano tragiczne wieści ze świata sportu. 19-letni kolarz zginął podczas wypadku samochodowego, jaki przydarzył się podczas jego treningu. Pomimo szybkiej interwencji służb, nastolatka nie udało się uratować.

Nie żyje 19-letni sportowiec

Polskie media właśnie poinformowały o śmierci jednego z najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia. Inigo Diaz Sanchez już teraz rozpoczął swoje przygotowania do rozpoczynającego się w 2024 roku sezonu kolarskiego. Właśnie podczas treningu nastolatka doszło do przerażającego wypadku samochodowego.

W czwartek 23 listopada 2023 roku około godziny 17:15 na trasie A-3138 pomiędzy Agurain oraz Egino kolarz został potrącony przez samochód i w stanie ciężkim trafił do szpitala. Pomimo szybkiej interwencji lekarzy, nie udało się go uratować.

Najpierw Tekieli, a teraz on. Tragiczne wieści o śmierci w górach. Zostawił 5 dzieci i żonę Katarzyna zna "dzwony śmierci". Ujawnia, jakie sygnały wysyła przed śmiercią ludzki organizm

Jak doszło do śmiertelnego wypadku 19-letniego sportowca?

Przybyłe na miejsce służby natychmiast rozpoczęły śledztwo, mające na celu ustalenie bezpośrednich przyczyn tragicznego wypadku. Ustalono wówczas, że kierowca był trzeźwy i nie zażywał żadnych substancji wpływających na pogorszenie jego skupienia podczas jazdy. 

Mężczyzna tłumaczył się tym, że oślepiło go światło, które sprawiło, że nie był w stanie zauważyć podążającego tą drogą rowerzysty. Obrażenia okazały się na tyle poważne, że 19-letni Inigo Diaz Sanchez zmarł w szpitalu, co potwierdziła Baskijka Federacja Kolarska.

ZOBACZ TEŻ: 12-latek z rozległymi ranami trafił do szpitala. Niewiarygodne, co spotkało nastolatka.

Kim był wybitny 19-letni sportowiec?

Inigo Diaz Sanchez był jednym z najwybitniejszych sportowców Baskijskiej Federacji Kolarskiej. Nie tylko mógł pochwalić się świetną formą, ale też mimo młodego wieku już rozpoczął rywalizację ze starszymi o cztery lata zawodnikami. 

Informację o jego nagłej i niespodziewanej śmierci przekazała federacja za pomocą wzruszającego postu na Twitterze. Członkowie organizacji nie kryją smutku z powodu ogromnej tragedii i składają szczere kondolencje rodzinie i bliskim 19-latka.

Rodzina licząca ponad 6500 rowerzystów, tworząca Federację Basków, pragnie złożyć kondolencje rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom Inigo Diaza Sancheza 

Źródło: radiozet.pl

Tagi: śmierć