Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Po tym pytaniu grabarz nie wytrzymał. Stanowczy apel
Michał Fitz
Michał Fitz 13.02.2024 15:36

Po tym pytaniu grabarz nie wytrzymał. Stanowczy apel

grabarz
tiktok.com/robas000

Dzięki TikTokowi swoimi doświadczeniami ze światem zaczęły dzielić się osoby uprawiające niecodzienne zawody. Jak się okazuje, nietypowe profesje bardzo interesowały społeczeństwo, ale to zwyczajnie nie miało możliwości, by w łatwy sposób o nie zapytań. Teraz już jest to możliwe, o czym dobrze przekonał się pewnien grabarz

Grabarz gwiazdą TikToka

Szalenie popularnym kontem wśród polskich użytkowników TikToka stało się to należące do grabarza znanego szerzej jako Robas. Mężczyzna w szalenie przystępny i szczery sposób opowiada o tajnikach swojego zawodu. Do tej pory chętnie poruszał nawet najdrażliwsze tematy.

Opowiadał chociażby o tym, jaki fetor czuć w mieszkaniu, w którym od jakiegoś czasu zależały zwłoki. Innym razem tłumaczył za to, w jaki sposób ubiera się ciało przed pogrzebem. 

Wawrzecki narzekał, że może stracić dom, a żyje jak król. Jego żona to milionerka Na ślubie Cejrowski zabronił gościom 1 rzeczy. Ma młodszą o prawie 20 lat żonę

Grabarz o widoku ciała

Nie tylko zapach ciał interesował widzów, ale także ich widok. Już nie raz dopytywali grabarza o to, jak prezentują się zwłoki, które już jakiś czas były w ziemi. Robas był w stanie opowiedzieć tylko o przypadkach ekshumacji wykonanej po kilku miesiącach od pogrzebu.

Takie informacje nie wystarczyły jednak wścibskim internautom. Ci zaczęli dopytywać o obraz ludzkiego działa po roku czy nawet kilku latach w ziemi. Wreszcie tiktokowy grabarz po prostu nie wytrzymał.

ZOBACZ TEŻ: Wojciech Cejrowski w środku nocy przekazał niepokojącą wiadomość. Prosi wszystich o modlitwę, co się dzieje?

Grabarz z apelem do ludzi

Po kolejnym takim pytaniu Robas postanowił odpowiedzieć, ale nie w sposób, który satysfakcjonował ciekawskich. Grabarz jasno stwierdził, że widok rozkładającego się ciała po określonym czasie nie powinien ludzi tak interesować. Trzeba bowiem pamiętać, że to nie tylko biologiczna ciekawostka, a przede wszystkim pozostałości po prawdziwej osobie, której pamięć należy szanować.

Zapamiętajcie tych ludzi takimi, jakimi byli w waszych ostatnich chwilach. Nie pytajcie się, jak mogą wyglądać po jakimś tam czasie. To nie jest wam potrzebne do szczęścia. Do szczęścia są potrzebne wspomnienia

@robas000 Odpowiadanie użytkownikowi @jarek8024 ♬ dźwięk oryginalny - Grabarz
Tagi: tiktok