Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Polka poleciała na wakacje do Bułgarii. Z niesmakiem opisała to, co zobaczyła na plaży. Gorzkie słowa
Sara Karmańska
Sara Karmańska 14.07.2023 22:33

Polka poleciała na wakacje do Bułgarii. Z niesmakiem opisała to, co zobaczyła na plaży. Gorzkie słowa

Polka zniesmaczona tym, co zobaczyła na plaży w Bułgarii
Polka zniesmaczona tym, co zobaczyła na plaży w Bułgarii, fot. Canva/Maximastudio, Getty Images, TikTok/annagajos1

Wakacje zwykle są okresem kiedy największa liczba Polaków udaje się na wakacyjny wypoczynek. Wśród najpopularniejszych zagranicznych destynacji Polaków znajdują się Turcja i Grecja, a podium zamyka ex aequo Egipt i Bułgaria. To właśnie do jednego z tamtejszych kurortów udała się pewna Polka, która z niesmakiem opisała to, co zastała na miejscu.

Polka narzeka na wakacje w Bułgarii

Anna Sandra Gajos prowadząca konto na TikToku na co dzień mieszka w Norwegii. Na wakacyjny wypoczynek wybrała się do Złotych Piasków w Bułgarii, czyli jednego z dwóch najpopularniejszych kurortów w tym kraju. To właśnie tam znajduje się najwięcej hoteli i ofert wycieczek organizowanych przez biura podróży.

Pobyt za granicą był dla niej jednak sporym rozczarowaniem. 

Grabarz opowiedział o najgorszej sytuacji w pracy. Tego widoku do tej pory nie może zapomnieć

Wakacje w Bułgarii. Polka opisała, co zobaczyła na plaży

TikTokerka opublikowała filmik z wakacji w Bułgarii, na którym pokazała widoki jakie zaobserwowała podczas spaceru z wózkiem nadmorska promenadą. Jak napisała w opisie filmiku, aby przyciągnąć turystów, kraj musi zainwestować w remonty i zmiany. 

– Zobaczcie. Środek sezonu i prawie nikogo nie ma na tych wszystkich leżakach, tylko pierwsze rzędy są zajęte – skomentowała. 

Polka zapewnia, że już nigdy nie pojedzie na wakacje do Bułgarii

Anna Sandra Gajos skomentowała także lokalne ceny. Kobieta zauważyła, że jest tam drożej niż w Norwegii, gdzie mieszka na co dzień. Nie był to jednak największy wytknięty przez nią problem. TikTokerka zapewniła, że jej stopa więcej w Bułgarii nie postanie.

– Ja rozumiem, że to jest kurort, ale sprawa jest taka, że wszystko jest tutaj brzydkie. Jak w PRL-u. Nikt tu nie będzie przyjeżdżał, jak tu będzie tak strasznie drogo i do tego brzydko. Jeżeli już jest brzydko i nieciekawie, to przynajmniej powinno być tanio. Ja tu już na pewno więcej nie przyjadę – oznajmiła.

@annagajos1 Wczasy w Bułgarii to już nie to co kiedyś. Remonty i zmiany konieczne by przyciągnąć turystów !! #bułgaria2023 #prl #drogo #wczasy #pusto #sezon #złotepiaski #lipec ♬ dźwięk oryginalny - AnnaSandra Gajos

Źródło: o2, TVN24

Tagi: plaża