Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Szczoteczka Oclean X Ultra z technologią AI już dostępna na polskim rynku
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 09.04.2024 14:31

Szczoteczka Oclean X Ultra z technologią AI już dostępna na polskim rynku

szczoteczka do zębów
fot. materiały prasowe

Oclean, wiodąca marka w dziedzinie technologii higieny jamy ustnej wprowadza na polski rynek przełomowy produkt – szczoteczkę soniczną Oclean X Ultra WiFi Smart Sonic Toothbrush. To urządzenie stworzone z myślą redefiniowania higieny jamy ustnej.

Odkryj futurystyczne innowacje w postaci bieżącego podglądu czystości jamy ustnej i wskazówek głosowych AI

Wyobraź sobie szczoteczkę do zębów, która w czasie rzeczywistym podpowiada, jak lepiej myć zęby. Teraz jest to możliwe dzięki Oclean X Ultra i jej przewodnikowi głosowemu AI, zasilanemu przez inteligentny chip Oclean i technologię przewodzenia AI. Funkcje te zapewniają użytkownikom spersonalizowane wskazówki, poprawiając technikę i nawyki szczotkowania. Inteligentny ekran dotykowy zapewnia ponadto podgląd całego procesu czyszczenia jamy ustnej, oferując śledzenie 8 obszarów szczotkowania z natychmiastową informacją zwrotną na urządzeniu dla optymalnej pielęgnacji jamy ustnej.

Szampon, okulary i jedna czynność o poranku. To pomaga w alergii na pyłki

X Ultra ulepsza rutynę pielęgnacji jamy ustnej dzięki inteligentnym funkcjom

Szczoteczka Oclean X Ultra wykracza poza przeciętność, oferując zestaw inteligentnych funkcji, które podnoszą poziom rutynowej pielęgnacji jamy ustnej. Jej długotrwała bateria zapewnia imponujące 40 dni użytkowania (Weryfikowane przez 2-minutowy okres szczotkowania, dwa razy dziennie, przy użyciu 3. poziomu intensywności w trybie Unlimited Clean) na jednym ładowaniu, oferując nieprzerwany dostęp do zaawansowanej pielęgnacji jamy ustnej. Dzięki pięciu różnym trybom i konfigurowalnym opcjom, użytkownicy mogą dostosować szczotkowanie do swoich potrzeb. 

Silnik Maglev 3.0, wyposażony w system TurboClean, to imponujące 84 000 ruchów na minutę, zapewniając stałą moc przy każdym poziomie naładowania baterii. Co więcej, szczoteczka posiada również odporną na pleśń nanopowłokę dla lepszej higieny, a jej wodoodporna konstrukcja PX7 zapewnia łatwe czyszczenie i użyteczność w różnych środowiskach. Spersonalizowane raporty i sugestie dotyczące szczotkowania można znaleźć w aplikacji Oclean Care+ za pośrednictwem łączności ze smartfonem.

X Ultra: Najwyższa jakość szczotkowania zębów

Nowa szczoteczka Oclean X Ultra jest dostępna w Polsce w zestawie. Zestaw zawiera nowe luksusowe etui podróżne z możliwością ładowania (typu C), które pasuje do rączki szczoteczki i 2 główki szczoteczki. Dodatkowo zestaw zawiera nowo zaprojektowany uchwyt ścienny i bazę ładującą, a także wszystkie trzy główki szczoteczki X Ultra Series FlexFit, które zaspokajają różne potrzeby: Ultra Clean, Ultra Gum Care i Ultra White.

szczoteczka
fot. materiały prasowe