Lelum.pl > Samo Życie > Wybitna medium ujawnia 2 prawdziwe powody, dlaczego mamy sen o zmarłym. Ksiądz się mylił?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.09.2023 14:17

Wybitna medium ujawnia 2 prawdziwe powody, dlaczego mamy sen o zmarłym. Ksiądz się mylił?

Medium podała przyczyny snu o zmarłym
Medium podała przyczyny snu o zmarłym, fot. Canva; TikTok/@paranormaliayt

Tematyka snów i ich znaczenie od zawsze wzbudza zainteresowanie wszystkich ludzi. Podczas gdy niektóre marzenia senne nie mają większego sensu w realnym świecie, inne idealnie odwzorowują to, co spotyka nas na co dzień lub nawet można je określić mianem proroczych. A co oznacza sen o zmarłym? Znana medium zna odpowiedź. Różni się ona od tego, co twierdzi o tym ksiądz!

Co oznacza sen o zmarłym?

Wiele osób zastanawia się, co oznacza sen, w którym pojawia się nasz bliski zmarły. Niektórzy nawet boją się tego typu marzeń sennych, ponieważ nie są pewni, czy jest to dla nich coś pozytywnego, czy może wręcz przeciwnie. 

Już na wstępie uspokajamy wszystkich, którzy obawiają się snu z udziałem osób, których nie ma już z nami na świecie. Nie zwiastuje on niczego złego, a nawet może być dla nas powodem do radości. Głos w sprawie przyczyn takiego marzenia sennego zabrała znana tarocistka. Co ciekawe, jej wersja znacznie różni się od tego, co powiedział kiedyś pewien znany duchowny.

Wyciekły SMS-y tajemniczego męża Agnieszki Chylińskiej do jej menadżerki. Treść powala

Co oznacza sen o zmarłym? Znana medium nie zgadza się z księdzem

Tematyka snów o osobach zmarłych wielokrotnie przewijała się już w sieci i wiele osób, które mają o tym jakiekolwiek pojęcie, wypowiadało się już na ten temat. Jedną z nich był ksiądz Piotr Jarosiewicz, który aktywnie działa na TikToku i stara się rozwiewać wszelkie wątpliwości internautów, dotyczące zasad wiary i postępowania chrześcijan.

Właśnie ten znany duchowny poruszył już na swoim profilu tematykę snów o bliskich zmarłych. Jego zdaniem taki sen to dla nas powód do ogromnej radości - oznacza on, że nasz bliski zmarły zwraca się specjalnie do nas z prośbą o modlitwę i pamięć. Według kapłana jest to również typowe w przypadku, gdy ktoś ważny dla nas odszedł zaledwie kilka godzin wcześniej i dopiero udaje się na sąd ostateczny.

Teraz głos w sprawie zabrała znana medium. I choć podobnie, jak ksiądz twierdzi ona, że marzenie senne ze zmarłym w roli głównej, nie jest niczym przerażającym ani negatywnym, całkiem inaczej tłumaczy to zjawisko.

 

Znana medium tłumaczy, co oznacza sen o bliskim zmarłym

Pewna tarocistka również postanowiła rozwiać wątpliwości internautów i za pomocą krótkiego nagrania, które znalazło się na TikToku, wytłumaczyła, co oznacza sen o bliskim zmarłym. Jej zdaniem takie zjawisko można wytłumaczyć na dwa sposoby.

Po pierwsze, to, że w naszym śnie pojawia się ważna dla nas osoba, której nie ma już z nami na świecie, może oznaczać, że "w naszym umyśle powstał archetypowy obraz postaci, które wobec nas spełnia charakter dydaktyczny lub wspierający nas". Ma to dla nas i naszego dalszego postępowania tak silne znaczenie, że w snach zaczyna pojawiać się nasz bliski zmarły, który stara się nam pomóc w naszych problemach lub przed czymś ostrzec.

Drugim powodem jest to, że podczas snu naprawdę przychodzą do nas nasi bliscy zmarli, którzy chcą w ten sposób się z nami pożegnać lub w szczególnych dla nas momentach obdarzyć nas jakaś ważną wiedzą, lub informacją. Najczęściej ma to miejsce w przypadku śmierci bliskiej dla nas osoby, która naprawdę chce ostatni raz nas zobaczyć.

@paranormaliayt Czemu śnią się nam zmarli? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi! A odpowiada na nie Ada Edelman - medium, pisarka, wybitna tarocistka i badaczka zjawiska paranormalnych ✨️ . #dc #dlaciebie #ciekawostka #ciekawostki #zjawiskaparanormalne #paranormaltiktok #goviral #sny #znaczeniesnow #duchowość ♬ Horror, suspense, weirdness, ghost, UFO - Zassh
Tagi: śmierć