Znaki zodiaku są różne, stąd różne ich temperamenty. Jednak z nas uważa, że w łóżku jest najlepszy, a jaka jest prawda? Dowiedzcie się, jak wygląda współżycie poszczególnych znaków zodiaku.

Każdy znak zodiaku rządzony jest przez określoną planetę. Chociaż niektórzy horoskopy traktują z przymrużeniem oka, niektóre cechy mogą okazać się kluczowe przy poznawaniu potencjalnego partnera.

Które znaki zodiaku, są najlepsze w łóżku?

Wodnik 

Powietrzny znak zodiaku, który kieruje się w życiu szlachetnością. Seksualność wodnika można wyczuć z odległości kilku kilometrów. Seks z Wodnikiem to niekończąca się przygoda. Najważniejsza jest dla niego gra wstępna i bardzo jej pilnuje. Nigdy nie robi nic z obojętnością. Stara się zaspokoić swojego partnera, a wszelkie eksperymenty przyjmuje z poklaskiem. Najlepszym partnerem dla Wodnika będzie inny Wodnik, Waga i Bliźnięta.

Ryby

Znak wodny, dla którego najważniejsze jest romantyczne podejście nie tylko do miłości, ale i seksu. Ryba będzie przeżywać każde zbliżenie. Uczuciowa i oddana odda się tylko osobie, która będzie dla niej życzliwa, a jednocześnie będzie stanowić tajemnicę. Najlepszym kochankiem dla Ryby jest Skorpion, Koziorożec i Rak.

Baran

Niecierpliwy, samolubny, chętny do przygód. Uwielbia samospełnienie nie patrząc na potrzeby drugiej osoby, nie pozwoli, by dyktować mu warunki. Najbardziej na świecie ceni zdobywanie doświadczenia, nie znosi rutyny. Najlepszym kochankiem dla Barana będzie Lew, Strzelec, Bliźnięta i Wodnik.

Byk

Jeden z lepszych kochanków z całego zodiaku. Kocha kontakt fizyczny, jest bardzo wrażliwy, dlatego dla niego nie liczy się tylko sam akt, ale również pieszczoty i przytulanie. Dla niego każde zbliżenie odbywa się tylko z osobą, która kocha. Najlepszymi kochankami la Byka będą Panna, Koziorożec, Ryby i Rak.

Bliźnięta

Często wykazują się niestałością w uczuciach, ale żeby na stałe uwieść Bliźnięta musisz być inteligentny i mieć poczucie humoru. Ich dwojaka natura sprawia, że nigdy się nie nudzą i mają wiele zainteresowań. Najlepszym kochankiem dla Bliźniąt będzie Wodnik, Baran, Lew i Waga.

Rak

Znak zodiaku rządzony przez wpływy Księżyca, dlatego jest bojaźliwy i ma problemy z racjonalnym myśleniem. Nie da się do siebie zbliżyć, jeśli nie ufa. W łóżku każde jego przeżycie jest niepowtarzalne. Seks traktuje jako dopełnienie związku. Wrażliwy Rak każde przeżycie będzie długo rozpamiętywał i wspominał. Aby zdobyć jego serce, wystarczy romantyczna randka we dwoje. Najlepszymi kochankami dla Raka będą Ryby, Skorpion, Byk i Panna.

1
2
Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które najszczęśliwsze będą jako…SINGLE!
Następny artykułJaką sukienkę wybrać do figury Gruszki? Najmodniejsze propozycje