Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Daniel Martyniuk pokazał twarz córki. Laura jest jego kopią, podobieństwo widać na pierwszy rzut oka
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 02.12.2020 08:51

Daniel Martyniuk pokazał twarz córki. Laura jest jego kopią, podobieństwo widać na pierwszy rzut oka

Daniel Martyniuk
PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Daniel Martyniuk niedawno zdradził, że wybiera się na wizytę do swojej malutkiej córeczki Laury. Dziewczynka mieszka obecnie u swojej matki Eweliny, z którą syn Zenka wziął rozwód. Teraz syn gwiazdora disco polo pokazał twarz pociechy. Podobna do swojego taty? Wygląda jak jego kopia.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak wygląda córka Daniela Martyniuka
  • Gdzie pojawiło się zdjęcie córki Daniela Martyniuka
  • Dlaczego córka Daniela Martyniuka nie mieszka z tatą

Daniel Martyniuk za pośrednictwem swojego InstaStory pokazał, że był w odwiedzinach u swojej córeczki. Mężczyzna może się z nią spotykać w dniach ustalonych przez sąd, ponieważ on i Ewelina — matka małej Laury — są po rozwodzie.

Daniel Martyniuk pokazał twarz córki

Już jakiś czas temu Daniel Martyniuk zapowiadał, że nosi się z wizytą do swojej córki Laury. Jak widać, słowa dotrzymał, ponieważ 1 grudnia dodał zdjęcie swojej pociechy.

Syn gwiazdora disco polo wspominał, że chciał odwiedzić dziecko w ramach mikołajek, które zbliżają się coraz większymi krokami. Dlatego w otoczeniu dziewczynki nie brakuje zabawek.

Na jego instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie małej Laury. Dziewczynka wygląda na zadowoloną, a wśród niej znajdują się kolorowe klocki oraz pluszaki.

Daniel Martyniuk nie mieszka już z matką swojej córki Eweliny. Pod koniec września para wzięła rozwód, który odbił się szerokim echem wśród mediów.

Różne tabloidy przekazywały, że między młodymi już od dawna nie układa się najlepiej. Cały czas do prasy docierały informacje, że Ewelina planuje zakończyć swoje małżeństwo.

Teksty wybrane dla Ciebie

Daniel Martyniuk spotkał się z córką

Jednak pomimo rozstania swoich rodziców, Laura od czasu do czasu może liczyć na towarzystwo taty. Portal Jastrząb Post donosi, że córka ma zasądzone ogromne alimenty.

Na początku syn Zenka był oburzony ich wysokością. Później stwierdził, że jego dziecku nie może niczego zabraknąć.

Daniel Martyniuk nieczęsto publikuje coś na swoim Instagramie. Jednak jego post z końca października pokazał, że nieustannie myśli o swojej córce i za nią tęskni.

Wtedy w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym widniał nieco wymowny napis. Daniel nie ukrywał, że jest mu bardzo przykro, ponieważ jego dziecko nie może zasnąć.

Dostałem telefon, że Laurelia nie może zasnąć hmm… Smutek mnie ogarnia, iż nie mogę utulić własnego dziecka, co jest spowodowane przez czystą nikczemność oraz nienawiść — napisał wtedy.

Udostępnił też piosenkę Śpij kochanie w wykonaniu Grzegorza Turnau i Magdaleny Umer. Tata Laury miał do niej tylko jedną prośbę:

Posłuchaj kochanie chociaż w przyszłości tej muzyki. Puszczałem ci to, jak się urodziłaś. Pamiętaj, proszę, w przyszłości — pisał.

Wiele osób uważa, że przy rozstaniu dwojga rodziców, najbardziej cierpią dzieci. Myślicie, że córce brakuje swojego taty na co dzień? Uważacie, że Laura jest podobna do Daniela? Zobaczcie poniższe zdjęcie.

Zobacz zdjęcia:

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk był w odwiedzinach u swojej córki.

Daniel Martyniuk

Pod koniec października pokazał, że myśli o swoim dziecku i za nim tęskni.

Daniel Martyniuk

On i matka dziewczynki, Ewelina, pod koniec września wzięli rozwód. Od tamtej pory dziecko jest przy matce.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródła: instagram.com, jastrzabpost.pl