Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Dziecko zanosiło się płaczem. Matka podniosła je i prawie zemdlała, widok ściął ją z nóg
Martyna Pałka
Martyna Pałka 11.03.2023 14:11

Dziecko zanosiło się płaczem. Matka podniosła je i prawie zemdlała, widok ściął ją z nóg

dziecko
fot. Unsplash/Katie Smith

Matka podzieliła się przerażającą historią. Położyła dziecko na macie do przewijania, a ono zaczęło zanosić się donośnym płaczem. Niesłychane, czego dotknęła skóra niemowlaka.

Okazało się, że ktoś postanowił zrobić wyjątkowo nieśmieszny żart i umieścił przykrą niespodziankę w przewijaku. Gdy kobieta podniosła swoją pociechę i spojrzała na jej plecy natychmiast zamarła z przerażenia.

Matka zamarła, gdy podniosła swoje dziecko z przewijaka

Historia pewnej kobiety, o tym, jak postanowiła przebrać swojego synka, wstrząsnęła internautami z całego świata. Pozornie zwyczajna anegdotka z 2016 roku w rzeczywistości zawiera dramatyczne szczegóły. Pochodząca z Wielkiej Brytanii Hayley Turner zabrała dziecko do publicznej toalety, aby zmienić jego pieluszkę. Tam czekała na nią przykra niespodzianka.

Kobieta opowiedziała o wszystkim w swoich social mediach. Sekundę po podniesieniu synka Samuela z maty do przewijania, Brytyjka dokonała przerażającego odkrycia.

Pilna prośba o pomoc. "Rolnicy. Podlasie" przekazali, do czego doszło. "Coś z jej zdrowiem jest nie tak"

Po położeniu na macie dziecko zaczęło zanosić się donośnym płaczem

Gdy tylko młoda mama weszła do publicznej toalety i położyła synka na macie do przewijania, pomieszczenie wypełnił przerażający płacz i krzyk Samuela. Kobieta nie kryła swojego zaskoczenia, zwłaszcza że często zdarzało jej się korzystać z przewijaków znajdujących się w specjalnych pomieszczeniach przy łazienkach.

Sekundę po podniesieniu chłopca Hayley zobaczyła, co sprawiło jej dziecku okropny ból. Okazało się, że cała powierzchnia maty do przewijania pokryta była wbitymi od drugiej strony pinezkami. W ten sposób plecy dziecka dotknęły ostrych igieł.

Dziecko ucierpiało z powodu "przewijaka". Matka nie kryje oburzenia

Hayley Turner natychmiast podzieliła się swoją historią z internautami i zamieściła obszerny post na swoim profilu na Facebooku. We wpisie dokładnie opisała, co znalazła w toalecie i pokazała zdjęcie przewijaka ze wbitymi pinezkami. Pokazała również, jak wyglądały plecy jej syna po zetknięciu z matą.

-Okazuje się, że ktoś z prymitywnym poczuciem humoru uznał za „zabawne” umieszczanie pinezek w materacu do przewijania. „Nie mogę uwierzyć, że komuś mogło wydać się to śmieszne. Kto mógłby zrobić coś takiego?" - napisała mama na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Źródło: BBC

Tagi: dziecko