Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Moro wyeksponowała swoje atuty przy choince. Fanom aż zrobiło się gorąco „To są święta po męsku”
Karol Osiński
Karol Osiński 21.12.2020 17:57

Joanna Moro wyeksponowała swoje atuty przy choince. Fanom aż zrobiło się gorąco „To są święta po męsku”

Joanna Moro
fot. Jan Bielecki/East News

Joanna Moro jakiś czas temu oficjalnie ogłosiła zakończenie kariery aktorskiej. Niemniej jednak w tym roku miała okazję zagrać jedną z epizodycznych ról w filmie pt. Raz, jeszcze raz. Mimo rzadszego udziału w filmach i serialach, w dalszym ciągu pozostaje bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Kilka dni temu zamieściła bardzo odważne zdjęcie przy choince, twierdząc przy tym, że – To są święta po męsku.

Chociaż Joanna Moro od dłuższego czasu pozostaje raczej w cieniu aktorskim, tak stara się regularnie podtrzymywać kontakty ze swoimi fanami poprzez media społecznościowe, regularnie zamieszczając różne zdjęcia i wpisy. Ostatnie dodane wywołało mnóstwo wyrazów oburzenia wśród fanów aktorki.

Joanna Moro w mediach społecznościowych

Polska aktorka pochodzenia polsko-litewskiego Joanna Moro zyskała popularność dzięki roli Anny German w serialu o tym samym tytule. Chociaż od jego emisji minęło już osiem lat, to niestety aktorce nie udało się zaangażować w żadną większą produkcję, pojawiała się jedynie w epizodycznych rolach.

36-letnia gwiazda jakiś czas temu zarzekała się, że na dobre kończy z aktorstwem, a jednak zdarza się, że występuje w niektórych filmowych czy serialowych nowościach. Zdecydowanie lepiej idzie jej w prowadzeniu mediów społecznościowych, gdzie regularnie dzieli się z ludźmi swoją codziennością i życiem rodzinnym. Podobnie było, gdy znajdowała się w stanie błogosławionym.

Jednak co ciekawe aktorka szczególnie upodobała sobie publikację roznegliżowanych zdjęć, których na jej profilu na Instagramie jest co niemiara. Aktorka bowiem prowadzi bardzo zdrowy tryb życia, regularnie przy tym ćwicząc i chwaląc się efektami pracy.

Co więcej, na profilu Joanny Moro nie brakuje wielu zdjęć z okresu wakacyjnego, gdzie wraz z rodziną wyleguje się na plaży, basenie czy saunie. Chociaż aktorsko jest zdecydowanie mniej aktywna, tak życie rodzinne ma bardzo udane, o czym może świadczyć nieschodzący z jej twarzy uśmiech. W styczniu tego roku na świat przyszła jej córeczka.

Joanna Moro przy choince

Upodobanie aktorki do roznegliżowanych zdjęć dało się poznać także podczas ostatniej świątecznej sesji zdjęciowej, która wywołała równie dużo pozytywnych emocji, jak i negatywnych. Jej efektami tradycyjnie postanowiła się podzielić na swoim Instagramie.

Zdecydowanie najbardziej rzuca się w oczy jedno ze zdjęć, na których aktorka pozuje w samym szlafroku, zza którego wylewa się obfity biust. Pomysłowości aktorce nie można odmówić, jednak niekoniecznie spodobało się to wszystkim jej fanom.

Mikołajka gotowa do akcji. Zaczynamy odliczanie. Kto już się nie może doczekać świąt? – napisała pod zdjęciem Joanna Moro.

Na wymowne komentarze ze strony internautów nie trzeba było długo czekać.

Po co Pani taki negliż? Wydaje się, że jest Pani spełnioną kobietą, matką i aktorką – skomentowała jedna z internautek, na co aktorka odpowiedziała, że jest on przeznaczony dla jej męża.

Z kolei inna zadała pytanie:

Co ma wywalony cyc wspólnego ze świętami?

Tutaj aktorka również nie pozostała obojętna i odparła:

No dla każdego się święta inaczej kojarzą. To są święta po męsku.

Jak oceniacie fotografię Joanny Moro?

Zobacz zdjęcia:

Joanna Moro

Joanna Moro dodała wyzywające zdjęcie z ostatniej sesji świątecznej.

joanna moro

Chociaż aktorka pozostaje mniej aktywna w zawodzie, tak w mediach społecznościowych dzieli się wieloma zdjęciami i wpisami.

Joanna Moro

W styczniu tego roku Joanna Moro urodziła córeczkę.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: