Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Warnke ścięła włosy do roli w filmie…który nie powstanie!
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 20.08.2018 19:56

Katarzyna Warnke ścięła włosy do roli w filmie…który nie powstanie!

Katarzyna Warnke
Fot. Instagram @kasiawarnke

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”32″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Katarzyna Warnke przygotowywała się do roli w filmie Klatka. Obraz miał trafić do kin na początku 2019 roku. Tak się jednak nie stanie z powodu problemów finansowych producentów. Nie stać ich na takie nazwiska jak Stramowski czy Warnke.

Kasia Warnke ostatnio wystapiła w filmie Patryka Vegi Kobiety mafii. Pojawiła się także w Botoskie, tego samego reżysera.

Katarzyna Warnke ścięła włosy?

Tak. Aktorka miała zagrać w Klatce, filmie opowiadającym o zawodnikach MMA. Niestety produkcja nie dojdzie do skutku. Jej poświęcenie poszło zatem na marne. Warnke miała pojawić się w niej u boku swojego męża, Piotra Stramowskiego. Tworzą razem szczęśliwy związek i nie ukrywaja, że są bardzo zgranym duetem. Małżeństwo wspiera się w każdych chwilach i zawsze może na siebie liczyć. Kasia Warnke może pochwalić się bardzo udanym życiem zawodowym, ale nie tylko.

Co mówiła Kasia zaraz po ścięciu włosów?

To ogromna zmiana. Myślę, że pozbawiłam się atrybutu kobiecości, jakim są włosy. Wystawiłam swoją osobowość na pewnego rodzaju próbę. Automatycznie zmienił się mój wizerunek, chyba się wyostrzył. Czuję ogromną zmianę i rzeczywiście eteryczność gdzieś uleciała. Pozbywam się języka niedopowiedzeń i aluzji, wkraczam w tak zwany męski świat, który jest bardzie zero-jedynkowy: wygrywasz, albo przegrywasz, masz coś do powiedzenia, albo nie. Masz siłę, albo jej nie posiadasz. Zwyczajowo nazywa się takie cechy jak zdecydowanie, posiadanie ambicji, nieugiętość – męskimi. Ja natomiast sądzę, że sytuacja społeczna zmusza nas do pewnych postaw i zachowań. Te cechy, moim zdaniem, są raczej niezależne od płci. Przy okazji budowania mojej postaci zadaję sobie pytanie, czym jest kobiecość, kiedy pozbawimy się kokieterii i stajemy się wojowniczkami. To ciekawe doświadczenie. wyznała portalowi Pudelek.

Co myślicie o takim obrocie spraw? Współczujecie aktorce?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jaki masz znak zodiaku? Ludzie spod tych 5 znaków, przyciągają innych jak MAGNES
  2. Miłość podczas okresu? Tak! Mamy 4 mocne argumenty
  3. 6 fantazji erotycznych, które ma każdy z nas

źródło: pudelek.pl, gala.pl