Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Kobieta rozcięła tył kanapy w poszukiwaniu pilota. Zajrzała do środka i przeżyła szok
Michał Fitz
Michał Fitz 05.02.2023 19:10

Kobieta rozcięła tył kanapy w poszukiwaniu pilota. Zajrzała do środka i przeżyła szok

None
tiktokcom/kateandco

Pewna kobieta imieniem Katie nie mogła znaleźć pilota do telewizora. W pewnym momencie poszukiwań zdecydowała, że powinna sprawdzić w kanapie, bo być może zguba wpadła między siedzenia. Jak się później okazało, nie tylko ona.

Nie miała prawa się spodziewać, co jeszcze znajdzie w środku. Jej mąż był w ciężkim szoku

Co kobieta znalazła w kanapie?

Katie zorientowała się, że wewnątrz kanapy znajdują się też inne przedmioty. Pomyślała więc, że dobrym rozwiązaniem będzie nagranie momentu rozcinania mebla, by na znaleziska i reakcje domowników zostały uwiecznione na wideo.

Jednym, sprawnym cięciem otworzyła dół kanapy, z którego niemal wysypały się śmieci! Śmiało mogłyby zapełnić zwykły kosz, a przez lata były mniej lub bardziej świadomie składowane w kanapie. Co więc było w środku?

Poza poszukiwanym pilotem do telewizora znalazło się jeszcze drugie takie urządzenie. Dodatkowo było mnóstwo opakowań po słodyczach, co pewnie jest sprawką dzieci. Na tym jednak nie koniec. W środku znalazły się także stare staniki, ubranka, z których pociechy dawno wyrosły, ładowarka i zabawki syna, w tym figurka Supermana oraz resoraki.

Margaret wzięła ślub, ale męża nie ma. Podjęła zdumiewającą decyzję

Mąż kobiety nie mógł w to uwierzyć

Gdy Katie rozcięła tył kanapy, a oczom rodziny ukazała się całkiem pokaźna kupka śmieci, mąż tiktokerki wprost nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył. Jego reakcję słychać dobrze w tle nagrania.

- O Mój Boże! To jest obrzydliwe wykrzyczał jednocześnie wstrząśnięty i rozbawiony.

Teraz Katie ma nauczkę, by dużo regularniej sprawdzać, czy coś nie wpadło do kanapy. Na jej błędzie nauczyli się też inni użytkownicy, którzy w sekcji komentarzy stwierdzili, że aż posprzątają swoje siedzenia, by nie doprowadzić do podobnej sytuacji.

Tagi: kobieta