Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > Moja siostra ubrała się na mój ślub, jak na dyskotekę. Bezwstydnica
Anna Borkowska
Anna Borkowska 13.02.2024 08:02

Moja siostra ubrała się na mój ślub, jak na dyskotekę. Bezwstydnica

Moja siostra ubrała się na mój ślub jak na dyskotekę. Bezwstydnica pozbawiona klasy
Moja siostra ubrała się na mój ślub jak na dyskotekę. Bezwstydnica pozbawiona klasy, Fot. Pexels

To było jedno z najważniejszych wydarzeń w moim życiu - mój ślub. Cały czas marzyłem o tym dniu, w którym połączę się z osobą, którą kocham, w obecności moich najbliższych. Niestety, jedna rzecz zepsuła całą tę magię - zachowanie mojej siostry - Agaty.

Od samego początku zauważyłem, że coś jest nie tak

Kiedy nadszedł wreszcie dzień mojego ślubu i zobaczyłem swoją przyszłą żonę Ewę w koronkowej sukni ślubnej, byłem oszołomiony, ponieważ wyglądała wprost olśniewająco. Niestety, moja siostra, Agata, nie wyglądała wcale tak, jak się tego spodziewałem. Zamiast klasycznej, eleganckiej stylizacji, wyglądała jakby miała iść na randkę, a nie na mój ślub.

"Agata, co ty robisz? Jak ty wyglądasz na moim ślubie?! To taki ważny dla mnie dzień, a ty przychodzisz tu w czerwonej miniówce i kabaretkach?!" - zapytałem, próbując zachować spokój, choć w środku wiedziałem, że i tak wybuchnę.

"Ależ Paweł, przecież wyglądam świetnie" - odpowiedziała, uśmiechając się, jakby wcale nie było problemu.

"Świetnie? Wyglądasz jakbyś miała pójść na dyskotekę, a nie na ślub swojego brata!" - powiedziałem, czując jak wściekłość we mnie narasta.

Agata tylko wzruszyła ramionami, jakby nie rozumiała, o co mi chodzi.

"To tylko ubranie, nie widzę w tym problemu" - powiedziała z lekkim wzruszeniem ramion.

Cierpi na demencję, powalające, jak zachował się na ślubie swojej córki. Czegoś podobnego nie przewidziała "Najgorszy koszmar". Nagrało się, co na ślubie zrobiła gościni, pary młodej raczej to nie ucieszyło

To mnie doprowadziło do szału

To był mój dzień, mój ślub, a ona myślała tylko o sobie i zrobiła mi taki wstyd przy gościach. Zignorowała wszystkie zasady dobrego smaku, wszystkie moje prośby, żeby ubrała się odpowiednio na tę okazję.

"Nie wierzę, że jesteś tak bezczelna. To mój ślub, Agata. Mam nadzieję, że przynajmniej po nim się ogarniesz" - powiedziałem z goryczą w głosie i poszedłem do przyszłej żony.

Ale to był tylko początek. W trakcie ceremonii, kiedy wszyscy patrzyli na nas, ona nie mogła przestać flirtować z mężczyznami, co sprawiło, że czułem się jeszcze bardziej zawstydzony. Po prostu nie mogłem uwierzyć, że moja własna siostra mogła zachowywać się tak bezwstydnie i była pozbawiona klasy w tak ważnym dla mnie dniu.

To był moment, który zaważył na naszych relacjach. Choć wciąż byliśmy rodzeństwem, to to doświadczenie zmieniło moje spojrzenie na moją siostrę na zawsze.

Ta sytuacja zaważyła na naszych dalszych relacjach

Po ślubie myślałem, że relacje między mną a moją siostrą Agatą będą takie jak dawniej. Jednak szybko zdałem sobie sprawę, że coś się zmieniło. Agata zdecydowanie unikała mnie, rozmów i spotkań. Gdy wreszcie udało mi się porozmawiać z nią, wybuchłem.

“Agato, nigdy nie sądziłem, że tak bardzo będę zawiedziony. Nie mogę zrozumieć, dlaczego ubrałaś się tak wulgarnie na mój ślub. To był dla mnie bardzo ważny dzień, a twoje zachowanie kompletnie go zepsuło”.

Agata wyglądała przygnębiona, próbując wytłumaczyć, że nie miała złych intencji i po prostu chciała wyglądać dobrze. Ale moje uczucia były zbyt silne. Pomimo prób naprawienia tego, co zostało zniszczone, nasze relacje już nigdy nie były takie same. 

Po tym incydencie zawsze unosiło się między nami napięcie, a ślub, który miał być radosnym wydarzeniem, stał się punktem zwrotnym, pozostawiając trwałe rany w naszej rodzinie.

Tagi: samo życie