Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Myślała, że mąż ją zdradza. Zemściła się na dyskotece
Sara Karmańska
Sara Karmańska 14.02.2024 22:01

Myślała, że mąż ją zdradza. Zemściła się na dyskotece

Myślała, że mąż ją zdradza. Zemściła się na dyskotece, fot. Canva/shironosov, Getty Images Pro
Myślała, że mąż ją zdradza. Zemściła się na dyskotece, fot. Canva/shironosov, Getty Images Pro

Pewna kobieta zdecydowała się podzielić swoją historią na jednym z forów dla kobiet. Jak zdradziła, ma 28 lat i zdecydowała się zemścić na swoim partnerze. Ze swoim 29-letnim partnerem jest od dziewięciu lat. Para doczekała się 6-letniej córki. Jak ujawniła kobieta, kiedyś było im wspaniale i bardzo się kochali, ale od jakiegoś czasu zaczęło się między nimi psuć.

Kobieta dowiedziała się o zdradzie męża

Jak zdradziła internautka, w końcu coś ją tknęło i postanowiła przejrzeć telefon swojego partnera. Jak się okazało, znalazła potwierdzenie swojego niepokoju, a konkretnie rozmowy z inną kobietą, która proponowała mu spotkanie. Ku zaskoczeniu internautki, jej partner się zgodził.

Cała sytuacja sprawiła, że zawładnęła nią wściekłość. Jak zapewniła internautka, ona sama nigdy nie zdradziła swojego partnera, nie pisała z innymi mężczyznami ani nie flirtowała. Gdy się z nim skonfrontowała, rozmowa przekształciła się w sporą kłótnię. Partner kobiety utrzymywał jednak, że to nic takiego, i że i tak by się z nią nie spotkał i tylko odpisał na jej wiadomość. 

Po tym, co zrobiła teściowa, mąż już mi nie ufa Zakochałam się w synu przyjaciółki. Kiedyś zakładałam mu pieluchy

Kobieta zdradziła męża w ramach zemsty

Na fali wściekłości kobieta w weekend wybrała się ze znajomymi na dyskotekę. Tam poznała młodszego o kilka lat mężczyznę, który był bardzo przystojny. Ona także wpadła mu w oko. Mężczyzna szybko zaczął jej prawić komplementy, twierdząc, że jest najpiękniejszą kobietą, jaką spotkał. 

Byłam tak zła na mojego faceta, że może trochę w ramach zemsty bawiłam się z nim dłuższy czas. 

Internautka wyznała, że od rozmowy przeszło do przytulania, a w końcu mężczyzna poznany w klubie ją pocałował, czemu ona wcale się nie sprzeciwiła. Dopiero po chwili opamiętała się i wyjaśniła mu, że ma partnera i że nie mogą posunąć się dalej.  Jak ujawniła kobieta, podczas tej krótkiej chwili poczuła się tak, jak lata temu:

Pierwszy raz od tylu lat poczułam znowu TO coś, magiczne zawirowanie w głowie i wcale nie było ono spowodowane alkoholem.

ZOBACZ TEŻ: Brat uwiódł moją żonę, to ja uwiodę jego ukochaną

O zdradzie kobiety szybko dowiedział się jej partner

Jak się okazało, w tym samym klubie bawili się także znajomi jej partnera, którzy byli świadkami wymiany czułości z nowo poznanym mężczyzną i o wszystkim donieśli jej partnerowi. Jak zdradziła kobieta, mężczyzna się na nią obraził, ale miał świadomość, że on także nie jest całkiem bez winy. 

Internautka zdecydowała się zapytać innych o radę, nie wiedząc, co począć w tej całej sytuacji. Z jednej strony jest prawie przekonana, że partner ją zdradza, choć jak wskazała, z domu wychodzi właściwie tylko do pracy, a cały czas wolny spędza w domu, więc raczej nie ma okazji, by zdradzać ją fizycznie. Z drugiej zastanawia się, czy dobrze postąpiła, ponieważ teraz nie potrafi zapomnieć o tamtym pocałunku i towarzyszących mu uczuciach. 

ZOBACZ TEŻ: Wyjechałam w delegację, a mąż miał zająć się domem. Znalazłam stringi

Kobieta po zdradzie nie wie, czy dobrze postąpiła

Nie bez znaczenia są także prawione przez mężczyznę komplementy, ponieważ jak ujawniła kobieta, przez pewien czas po urodzeniu córki była „zaniedbaną kurą domową”, ale później bardzo zaczęła dbać o siebie, schudła i wróciła do pracy. Jak zauważyła internautka, to właśnie wtedy zaczęła odnosić wrażenie, że coś się zmieniło i że w wersji gospodyni domowej dużo bardziej podobała się mężowi. 

Jestem atrakcyjną kobietą, podobam się innym, ale nie jemu... nie rozumiem tego. Czy to wszystko znaczy, że już go nie kocham? Czy nasze uczucie już się wypaliło? Czy moje zachowanie sprawi, że on zacznie się starać czy wręcz przeciwnie – popchnie go w ramiona innej kobiety? Czuję, że jestem na życiowym zakręcie. 

Źródło: kafeteria.pl

Tagi: zdrada