Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Nagrała moment, kiedy Joe Biden opuszczał hotel. Polacy rozjuszeni po tym, co zobaczyli
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 24.02.2023 19:48

Nagrała moment, kiedy Joe Biden opuszczał hotel. Polacy rozjuszeni po tym, co zobaczyli

Joe Biden
fot. MANDEL NGAN/AFP/East News, tiktok/@tanyakomarova96

Prezydent Stanów Zjednoczonych - Joe Biden - przebywał w Polsce w dniach 21-22 lutego. Skala zabezpieczeń podczas jego wizyty była ogromna. Dzięki nagraniu jednej z TikTokerek można było to zobaczyć na własne oczy.

Jej nagranie ukazuje moment formułowania kolumny samochodów wyjeżdżających spod hotelu Marriott w Warszawie, w jednym z nim jechał prezydent USA. W sumie można było naliczyć około 30 pojazdów.

 

TokTokerka nagrała moment wyjazdu Joe Bidena spod hotelu Marriott

W skład kolumny pojazdów wchodzą dwie pancerne limuzyny przewożące prezydenta Stanów Zjednoczonych. Widać na nim także najbliższą ochronę prezydenta i snajpera na dachu budynku, który miał zapewniać dodatkowe bezpieczeństwo. 

Kolumna została uformowana w podziemnym garażu hotelu. Każdy z pojazdów miał dokładnie ustalone miejsce, co zapewniało prezydentowi bezpieczny przejazd przez Warszawę.

Rodzice Polki podającej się za Madeleine McCann przerwali milczenie. Wstrząsające oświadczenie

Reakcja fanów na tiktoka z Joe Bidenem

Nagranie wzbudziło wśród internautów sporo emocji. Niektórzy byli pod wrażeniem poziomu ochrony, jaka jest zastosowana w takich sytuacjach. Inni z kolei zwrócili uwagę na to, że kolumna prezydenta Polski liczy znacznie mniej pojazdów. Internauci zwrócili także uwagę na ekologię. To jedne z najpopularniejszych komentarzy:

Czy Biden coś mówił o ekologii?

Naliczyłem 33 pojazdy, w Polskiej kolumnie tylko albo aż 12 więc nie ma co narzekać

Tym przejazdem wykorzystał swój ślad węglowy na 5 lat

 

Wystąpienie Joe Bidena w Warszawie

Prezydent Stanów Zjednoczonych poruszył bardzo ważne wątki w swoim przemówieniu w warszawskich Arkadach Kubickiego. Zapewnił, że zarówno jego kraj, jak i NATO dalej będą wspierać Ukrainę w wojnie z Rosją i nie pozwolą na zwycięstwo agresorowi.

 

Tagi: Joe Biden