Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Od kiedy Cichopek jest w związku z Kurzajewskim? Dziennikarz rozwiódł się w roku, w którym dołączyła do „Pytania na śniadanie”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.10.2022 12:23

Od kiedy Cichopek jest w związku z Kurzajewskim? Dziennikarz rozwiódł się w roku, w którym dołączyła do „Pytania na śniadanie”

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego
fot. kadra z programu „Pytanie na śniadanie”

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zszokowali cały Internet swoim nagłym wyznaniem. Aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie wspólne zdjęcie z dziennikarzem, pod którym wyjawiła, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Kiedy naprawdę zaczął się związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

Prowadzący program „Pytanie na śniadanie” od dawna byli przedmiotem plotek wszystkich internautów, którzy spekulowali na temat ich rzekomego romansu. Fani śniadaniówki uważali, że prezenterów na pewno łączy coś więcej niż relacje zawodowe i zwykła koleżeńska sympatia.

Sami zainteresowani nigdy nie komentowali doniesień medialnych, dotyczących ich i ich relacji. Nigdy też nie zaprzeczyli plotkom, które przewijały się w sieci. Czy to możliwe, że związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego trwał od samego początku ich telewizyjnego duetu?

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Początki medialnych spekulacji

Odpowiedzi na to pytanie mogą udzielić jedynie sami zainteresowani, jednak już teraz pojawiają się spekulacje na temat początków ich relacji. Warto dodać, że plotki o chemii istniejącej między prowadzącymi program „Pytanie na śniadanie” istniały już od dłuższego czasu, a nasiliły się po rozstaniu aktorki ze swoim ówczesnym mężem Marcinem Hakielem.

Związek Katarzyny Cichopek i tancerza od zawsze uznawany był za jeden z najpiękniejszych w polskim show-biznesie. Tym bardziej szokująca okazała się informacja o rozwodzie tej dwójki. Prowadząca śniadaniówkę oznajmiła to za pomocą specjalnego ogłoszenia na swoim profilu na Instagramie.

Wiele osób spekulowało na temat powodów zakończenia 17-letniego małżeństwa gwiazd. Z pomocą pospieszył sam Marcin Hakiel, który w kontrowersyjnym wywiadzie udzielonym w programie „Miasto Kobiet” wyznał, że jego ukochana poprosiła go o więcej wolności i zasugerował, że już wtedy spotykała się z innym mężczyzną.

-Najtrudniejszy moment w tej całej sytuacji był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, o więcej wolności, przestrzeni, ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie bylem przygotowany i wydaje mi się, że na takie coś nie można być przygotowanym po prostu. Przez te 17 lat zawsze ją kochałem i się dogadywaliśmy – wyznał Marcin Hakiel w programie Aleksandry Kwaśniewskiej „Miasto Kobiet”.

Od kiedy trwa związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

Słowa tancerza tylko dolały oliwy do ognia i sprawiły, że internauci zaczęli baczniej obserwować zażyłość między prowadzącymi program „Pytanie na śniadanie”. Kolejną kwestią zastanawiającą były komentarze, jakie w kierunku aktorki wysyłała była żona dziennikarza Paulina Smaszcz. Kobieta w ironiczny sposób skomentowała również potwierdzenie związku gwiazd.

Czy to możliwe, że związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego trwał już od dłuższego czasu? Choć informacja o tym nadal nie jest wiadoma opinii publicznej, warto zauważyć, że współpraca aktorki z programem „Pytanie na śniadanie” rozpoczęła się w 2020 roku. W tym samym roku Maciej Kurzajewski oficjalnie rozwiódł się z Pauliną Smaszcz. Z wypowiedzi kobiety wynika, że powodem rozstania była jej choroba oraz niezrozumienie ze strony małżonka.

-Przez chorobę, stres, poczucie samotności, brak wsparcia i zrozumienia ze strony partnera po 23 latach rozpadło się moje małżeństwo. Rozpadła się rodzina – opowiedziała Paulina Smaszcz w swojej autobiografii.

Właśnie w 2020 roku Cichopek i Kurzajewski wspólnie po raz pierwszy poprowadzili galę wręczenia Telekamer, a potem rozpoczęła się ich współpraca na planie „Pytania na śniadanie”. Od początku swojej pracy aktorka mogła liczyć na wsparcie programowego partnera. 11 marca 2022 roku ogłosiła, że wraz z mężem podjęła decyzję o rozstaniu. Do oficjalnego rozwodu doszło 25 sierpnia tego roku.

Wydaje się więc, że związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego rzeczywiście mógł rozkwitać podczas ich pracy dla TVP. Czy to możliwe, że aktorka była jego pocieszeniem po rozstaniu z Pauliną Smaszcz, a dziennikarz „wolnością”, o której opowiadał Marcin Hakiel?

Zobacz post:

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego
Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Paulina Smaszcz-Kurzajewska zareagowała na związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zrobiło się niemiło
  3. Wielka radość w rodzinie Cugowskich. Piotr Cugowski ma powód do świętowania