Lelum.pl > Samo Życie > Panna młoda popełniła wielki błąd tuż przed przysięgą. Jej zachowanie zarejestrowała kamera
Martyna Pałka
Martyna Pałka 31.05.2023 16:30

Panna młoda popełniła wielki błąd tuż przed przysięgą. Jej zachowanie zarejestrowała kamera

panna młoda
fot. TikTok/@weddingfiesta; Pixabay/Skitterphoto

Ślub z pewnością należy do jednych z najpiękniejszych, ale też najbardziej stresujących wydarzeń naszego życia, podczas którego bardzo łatwy popełnić błąd. Panna młoda zaliczyła przed ołtarzem wpadkę, o której huczy cały Internet.

Kobieta tak bardzo cieszyła się na widok ukochanego, że zapomniała o jednej kluczowej zasadzie, której należy przestrzegać podczas kościelnej uroczystości.

Panna młoda zaliczyła wpadkę przed ołtarzem

Uroczystość zaślubin ma to do siebie, że towarzyszy jej wiele pięknych i ważnych do zapamiętania szczegółów, które sprawiają, że całe wydarzenie ma swój niesamowity wygląd i klimat. Niestety, jest to również spory stres dla nowożeńców, którzy nie tylko muszą zapamiętać te detale, ale też dopilnować, aby wszystko odbyło się bez szwanku.

W całym tym zamieszaniu i zdenerwowaniu bardzo łatwo popełnić błąd albo zapomnieć o jednej z kluczowych kwestii. Właśnie tego typu wpadkę zaliczyła panna młoda podczas swojego ślubu.

Najpierw Kacper Tekieli, a teraz on. Nie żyje kolejny alpinista, Luis Stitzinger

Panna młoda zapomniała się na swoim ślubie

Na nagraniu, które pojawiło się na TikToku można zobaczyć, jak panna młoda z ogromnym uśmiechem na twarzy wchodzi do kościoła. Najpierw kobieta daje całusa w policzek starszemu mężczyźnie - najprawdopodobniej swojemu tacie, który prowadził ją do ołtarza, a potem zbliża się w kierunku swojego narzeczonego.

Niestety, przyszła żona zapomniała o jednym istotnym szczególe i natychmiast nachyliła się, aby pocałować swojego ukochanego. Mężczyzna jak poparzony odskoczył od narzeczonej, a ta skwitowała to śmiechem.

Internauci żartują z wpadki panny młodej

Oczywiście chodzi o zasadę, według której pan młody może pocałować pannę młodą dopiero po wcześniejszej zgodzie udzielającego sakramentu kapłana. Duchowny najczęściej wypowiada słynne słowa i zwraca się do zakochanych, gdy ci przysięgną już sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Nic więc dziwnego, że mężczyzna odskoczył od swojej ukochanej i w ostatniej minucie uratował pielęgnowaną od lat tradycję. Internauci żartują z panny młodej, która ich zdaniem po prostu czuła się bardzo komfortowo i zapomniała o tym, aby tego dnia w inny sposób powitać swojego narzeczonego.

Zobacz nagranie:

 

Tagi: panna młoda