Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Panna młoda zrobiła to z suknią i to na oczach wszystkich gości. Niebywałe
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 13.06.2024 10:41

Panna młoda zrobiła to z suknią i to na oczach wszystkich gości. Niebywałe

panna młoda, suknie ślubna
Fot. facebook.com/WeddedWonderland

Suknia ślubna jest jedną z najważniejszych kreacji, które kobieta zakłada na siebie w ciągu całego życia. Jest nieodłącznym symbolem wyjątkowego momentu, jakim jest zamążpójście. Jej zakup zwykle sprawia pannom młodym nie lada kłopot, ponieważ każda z nich chce prezentować się w niej zjawiskowo. Kobiety nie wahają się, by wydać na suknię krocie, w ferworze przygotowań nawet nie myśląc o tym, co później zrobić z kreacją. Pewna internautka zdecydowała się na zaskakujące wykorzystanie swojej sukni ślubnej jeszcze w trakcie wesela. Goście byli zszokowani jej pomysłem!

Wybór sukni ślubnej to nie lada wyzwanie

Suknia ślubna to wyjątkowy strój w życiu każdej kobiety. Jest jedyny w swoim rodzaju, zakładany w dniu, który nie zdarza się zbyt często — podczas ceremonii ślubnej. Nic więc dziwnego, że jej wybór i zakup trwają długimi miesiącami i są jedną z najważniejszych decyzji, jaką musi podjąć panna młoda. Najistotniejszym czynnikiem, którym się kieruje, jest ten, by podczas zamążpójścia prezentować się olśniewająco. Wszystkim kobietom zależy na oczarowaniu wybranka swojego serca, a także zaproszonych gości.

Ślubna kreacja sprawia mnóstwo kłopotu jeszcze przed ceremonią, jednak jej wybór nie rozwiązuje wszystkich zmartwień. Prawdziwy problem pojawia się już po zakończeniu wesela, gdy emocje opadną. Wówczas panna młoda zaczyna się zastanawiać, co zrobić ze swoją piękną, białą suknią. W końcu jest to kreacja, którą zwyczajowo zakładamy na siebie tylko w ten jeden, szczególny dzień. 

"Pierwszy bukiet ślubny, drugi pogrzebowy. Już nie jestem dla niego kobietą" “Zakochałem się w matce przyszłego zięcia”

Co zrobić z suknią ślubną po weselu?

Kiedy emocje związane ze ślubem i weselem już opadną, świeżo upieczone żony zastanawiają się, co zrobić z suknią ślubną, która zalega w szafie. Wbrew pozorom wcale nie jest to oczywiste. Białe kreacje potrafią kosztować fortunę, dlatego wielu kobietom jest żal się ich pozbywać. Część osób decyduje się zachować sukienkę dla swojego dziecka, jednak nigdy nie wiadomo, czy na świecie pojawi się córeczka. Kreację można spróbować sprzedać, jednak jest to niełatwe zadanie. Czy jest jakiś inny sposób, na co ją przeznaczyć?

Wiele kobiet decyduje się przerobić swoją suknię ślubną, tak, by móc jeszcze raz ją założyć. Innym pomysłem jest zatrzymanie kreacji, by móc ją założyć podczas odnowienia przysięgi małżeńskiej. Na jeszcze inne rozwiązanie wpadła pewna panna młoda, która zdecydowała się opublikować w sieci niezwykłe wideo. Kobieta postanowiła zachować suknię na pamiątkę, ale najpierw zrobiła z nią coś całkiem nieoczekiwanego!

ZOBACZ TEŻ: Poślubiła Araba. A później? Tego nie mogła przewidzieć

Panna młoda wpadła na pomysł, jak wykorzystać suknię ślubną. Goście byli w szoku

Przeznaczenie sukni ślubnej po weselu wcale nie jest oczywiste. Wiele kobiet nie wie, co zrobić ze swoją kreacją, dlatego szuka inspiracji w internecie. Jedna z panien młodych postanowiła opublikować filmik, na którym pokazała, na jaki wpadła pomysł. Na swój wielki dzień wybrała suknię bez ramiączek, z dekoltem w kształcie serca. Jej przód sięgał przed kolano, jednak z tyłu materiał ciągnął się do ziemi. Tę piękną kreację kobieta postanowiła wykorzystać jeszcze w trakcie wesela. Poprosiła swoich gości, by każdy z nich napisał na niej dedykację!

Panna młoda postanowiła, że chce zachować swoją suknię ślubną na pamiątkę. By uczynić ten strój jeszcze wyjątkowym, wręczyła swoim bliskim markery i poprosiła, by każdy z nich napisał na niej krótką notatkę. Goście byli zaskoczeni tym pomysłem, jednak wywołał on wiele entuzjazmu. 

A Wy co sądzicie o takim oryginalnym pomyśle?

panna młoda (1).jpg
Fot. facebook.com/WeddedWonderland
panna młoda (2).jpg
Fot. facebook.com/WeddedWonderland
panna młoda.jpg
Fot. facebook.com/WeddedWonderland