Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Popek trafił do szpitala! To jego koniec w TzG
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 23.04.2018 13:00

Popek trafił do szpitala! To jego koniec w TzG

Popek
instagram.com

Popek jest jedną z najjaśniejszych gwiazd programu Taniec z gwiazdami. Niestety złe wieści obiegły media i jak się okazuje, raper trafił do szpitala. Na swoim Instagramie napisał, że prawdopodobnie nie zobaczymy już go w tanecznym programie.

Nie wiadomo co dokładnie się stało i z jakiej przyczyny Popek był hospitalizowany. Nagrania, które wstawił, wzbudzają jednak niepokój, a gwiazdor nie prezentuje się na nich dobrze i wyraźnie widać, że jego stan nie jest najlepszy. Sam wspomina, że się martwi i chciałby wiedzieć, co mu dolega.

Popek i jego „ostatni taniec z diabłem”

Na instagramowym profilu muzyk opublikował wstrząsający filmik ze szpitala. Raper leży na łóżku i ciężko oddycha. Czy dolega mu coś poważnego? Na razie nie wiadomo, jednak być może, niedługo sam poinformuje swoich fanów, co tak naprawdę jest przyczyną jego złego samopoczucia.

Nie jestem pewny ale to chyba będzie dzisiaj mój ostatni „taniec z diabłem” – napisał Popek.

Na razie raper umieścił filmik, na którym przeprasza swoją taneczną partnerkę i wyznaje, że ma problem z poruszaniem się. Popek opadł całkowicie z sił i od dwóch dni ma problem z chodzeniem.

Wyszedłem z treningu i zacząłem się zataczać, znosiło mnie na lewo i na prawo, zwymiotowałem i tak jest do dzisiaj. Chce iść do kuchni i od razu skręcam w lewo po starcie, nie mam stabilizacji w nogach. Nie ukrywam, że trochę się martwię. Może do jutra mi przejdzie – powiedział na nagraniu.

Fani martwią się o stan zdrowia rapera

Obserwatorzy Popka snują domysły, co może mu dolegać i dają raperowi naprawdę wiele wsparcia w komentarzach:

– Może to problemy z blednikiem?

– Wracaj do zdrowia uwielbiam cie

– Trzymamy kciuki ??Wracaj szybciutko do zdrowia ?

– Trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia! Dasz rade!

– Nie ma mowy królu ??

Oby Popek szybko wrócił do zdrowia, a jego złe samopoczucie okazało się zwykłym przemęczeniem. Myślicie, że gwiazdor wróci jeszcze na parkiet?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta kot zaprzecza operacjom plastycznym: „Nie muszę niczego udowadniać!”
  2. Wpadka Liszowskiej. „Zamiast portfela wyjęła majteczki”
  3. Co się stało?! Księżna Kate nagle w szpitalu

Źródło: pikio.pl